bezsennosc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

bezsennosc

przez gerberka 10 cze 2008, 12:57
Witam ,czesc
Czytam ,czytam i mysle jak poradzic sobie ze soba . Cierpie na bezsennosc, chodze do psychiatry ,psychologa ,polykam ogromna ilosc tabletek i nie spie ,nie spie .jak z tym walczyc doradzcie mi .prosze , Takie fajne posty tu czytam tez chcialabym byc zdrow i wreszcie spac

Re: bezsennosc

przez ragnar 10 cze 2008, 15:32
Szklankę ciepłego mleka radzę wypić przed snem, wziąć letni prysznic, potem mokry hop do łóżka. Nie przespać jednej nocy, odpisać na listy, to potem drugiej nocy na pewno się zaśnie. :lol:

przez madzia26 10 cze 2008, 18:29
wieczorny spacer polecam i dobrze przez dzień pożądnie się zmęczyć,nie denerwować się jak się nie zaśnie nic na siłe po prostu wtedy wstać zająć się czymś i czekać aż przyjdzie znużenie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adam_s 11 cze 2008, 16:43
ragnar napisał(a):Szklankę ciepłego mleka radzę wypić przed snem, wziąć letni prysznic, potem mokry hop do łóżka.

No mleczko faktycznie czasem pomaga, ja jeszcze piłem przed snem meliskę ;).
ragnar napisał(a):Nie przespać jednej nocy, odpisać na listy, to potem drugiej nocy na pewno się zaśnie. :lol:

Tu bym się nie zgodził, mi często zdarzało się zarywać dwie nocki pod rząd z powodu bezsenności.

madzia26, ale naprawdę trudno się nie wkurzać jak po raz kolejny nie potrafi się zasnąć. A wieczorny spacer jak najbardziej, ze zmęczeniem się jest różnie. Mnie się zdarzało mimo wymęczenia nie zasypiąć, co skutkowało tym, że na następny dzień byłem w strasznym stanie.
GG: 5988000

przez Pstryk 11 cze 2008, 19:23
Cześć gerberka, miło Cię poznać. Zastanawiam się, co Ci psychologowie i psychiatrzy, do których uczęszczasz sądzą o Twojej bezsenności :?: I czy nie leki przypadkiem tu mieszają :?:
Pstryk

przez ragnar 11 cze 2008, 22:07
Polecam świetny program do stymulacji mózgu poprzez dźwięk:
http://www.bwgen.com/download.htm

Po instalacji i uruchomieniu programu wybierz z listy preset "Sleep induction".

przez Pstryk 14 cze 2008, 13:35
Muszę tego spróbować :shock:
Pstryk

przez ragnar 14 cze 2008, 15:14
zapomniałem dodać, że niektóre osobom może on zaszkodzić. proszę wpierw zapoznać się z HELPem programu. tam jest wyjaśnione o co chodzi.

przez jaaa 14 cze 2008, 15:17
to chyba nie mam zamiaru byc krolikiem doswiadczalnym jak moze zaszkodzic;)

Sortuj wg