Szukam Szukam Szukam czego szukam? Zajrzyj, a się dowiesz

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Szukam Szukam Szukam czego szukam? Zajrzyj, a się dowiesz

przez Sergius 03 cze 2008, 14:40
Choruję podobno na nerwicę lękową. Mam za sobą kilka pobytów w szpitalu i talent do pisania, a także wielką chęć poznania kogoś. Mam cichą nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie w jakiś sposób podobny do mnie i zechce mnie poznać w rzeczywistości. Piszę o tym na tym portalu, gdyż na tych tak zwanych randkowych nikt nie odpisuje - teoretycznie są po to, by się poznać, a praktycznie chyba po to, aby ludzie siedzieli i wgapiali się na przelatujące im przed oczami reklamy, bo relacja szybko się kończy po kilku listach. Każdy lubi czytać coś ciekawego i interesującego, a nikt nie chce pisać i dzielić się sobą. Człowiek, choćby najbardziej szalony ma w sobie cząstkę racjonalności, jeśli na tak zwanych "normalnych" portalach mu się nie powiodło szuka relacji i kontaktu gdzie indziej. Mam na myśli, że tutaj jest forum dla chorych na różnorakie schorzenia nerwowe: depresje, zaburzenia lękowe, dwubiegunowe, osobowości pogranicza... Można się tylko zastanowić dlaczego tak wielu młodych ludzi cierpi na podobne dolegliwości. Mówi się, że świat jest coraz brutalniejszy, ludzie bardziej chamscy i bezwzględni, egoistyczni i bezinteresownie wredni.
Lubię literaturę (bardzo) i kino. Szukam kogoś podobnego do mnie.

Jeśli ktoś będzie chciał odpisać i jest z Warszawy - nie wierzę w relacje internetowe – ale niech napisze na adres: ...

edit Bethi// prywatne dane na PW.

Re: Szukam Szukam Szukam czego szukam? Zajrzyj, a się dowiesz

przez Pstryk 03 cze 2008, 19:16
Cześć Sergius, miło poznać. Podzielam Twój entuzjazm w sprawie spotkań w realu - super sprawa - w subforum Miasta jest dużo n/t spotkań w realu - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mam tylko nadzieję, że nie traktujesz tego forum jak forum randkowe - bo się przejedziesz ;) Pozdrawiam.
Pstryk

przez szatz 04 cze 2008, 07:16
Sergius, witaj! Życzę powodzenia.
jeszcze będzie normalnie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arkadia 14 maja 2009, 22:10
Fatalne miejsce na znalezienie drugiej połówki. Co do portali randkowych...można zawrzeć tam dłuższe znajomości ale wszystko zależy to od tego jak prowadzone są rozmowy, od pierwszego, drugiego spotkania. A przede wszystkim trzeba uważać, dlatego też trzeba wyciągnąć jak najwięcej informacji podchwytliwymi pytaniami. Można znaleźć konkretną osobę sprawdzając zainteresowania, pogląd na życie. Jeśli to jest odmienne to nie ma o czym mówić.
Ja próbowałam i trzy wtopy zaliczyłam będąc z kimś bardzo długi czas....więc nie ma na to w sumie reguły. A tutaj? wątpie abyś dał radę. powodzenia
Ostatnio edytowano 15 maja 2009, 00:35 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wydaję mi się, że temat trochę nie aktualny. Odpowiedź na post z dnia 03 Cze 2008

przez refren 31 maja 2010, 13:47
Hej, w Warszawie mamy bardzo sympatyczne spotkania forumowe. Następne za dwa tygodnie. Czekamy na Ciebie.
refren

przez El Chupacabra 30 paź 2010, 04:56
Sergius,

ten rynek jest ciezki ;)

wola człowieka jest jego niebem

Sortuj wg