Choruje na depresje.Kujawsko-pomorskie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Choruje na depresje.Kujawsko-pomorskie

przez Ipanema 27 maja 2008, 15:17
Witam..Szukam wsparcia na tym forum. Przyznam sie,ze dlugo nie wiedzialam co mi dolega. Caly czas bolala mnie glowa,serce,oczy, stalam sie kompletnie obojetna,przestalam dbac o siebie, caly czas chcialo mi sie plakac, apetyt mi sie zmienil( jem inaczej niz dotychczas)smutek,zal wieczne pretensje do samej siebie. Mieszkam sama..chwilami sie boje sama nie wiem czego.Najlepiej czuje sie w lozku. Teraz biore asentre ,hydroxyzinum i na noc 3 tabletki zaczynam brac Miansec.Bylam u 3 psychiatrow:( szkoda gadac.Dotychczas bylam zywiolowa osoba i to przyszlo nagle..niby znajomi zauwazyli,ze cos sie zaczyna ze mna dziac ale dopiero teraz o tym mi mowia..To tak w skrocie..bo za nim sie dowiedzialam,ze to depresja odwiedzilam 2 szpitale(badania) i na neurologii zrobiono mi ekg i stwierdzili,ze pod katem neurologicznym wszystko ok i dostalam skierowanie do kliniki psychiatrii. Pozdrawiam wszystkich

Re: Choruje na depresje.Kujawsko-pomorskie

przez Pstryk 03 cze 2008, 17:21
Witaj Ipanema, miło Cię poznać. Zapraszam do rozmowy na forum - to bardzo pomaga.
Pstryk

przez Ipanema 15 cze 2008, 22:40
hej bethi..milo mi.Ah dzisiaj kiepsko sie czuje:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maartynka 16 cze 2008, 19:05
Hejka jestem zupelnie nowa na tym forum..Do Ipanemy. Heh ja ostatnio też dziwnie sie czuje..napada mnie nagłe poczucie smutku..i byłoby wszystko ok gdyby nie to, że to nie przemija jak kiedyś..czuje sie beznadziejna, nic niewarta, osamotniona. Mam chłopaka który bardzo mnie kocha..wiem o tym.. problem w tym że nie wiem czemu mnie kocha? przecież nie zasluguje na to..też tak jak Ty potrafie leżeć nieruchomno w lóżku..wtedy czuje sie bezpieczna.. ale nieszczęśliwa..Czasami tak bardzo sie boje ( nie wiem czemu) że to aż boli.. ale wiesz co? nie dam sie!!! I ty też nie poddasz sie depresji.. wierze w Ciebie :)

przez Pstryk 17 cze 2008, 18:21
Efektem mojego nie leczonego PTSD był min. depresja - wydawało mi się wówczas, że nie ma sensu kontynuować poszukiwań mojego złego stanu - zarówno fizycznego, jak i psychicznego u wielu lekarzy, w wielu szpitalach itd... Gdy dopuściłam do siebie myśl, że cierpię na depresję zaczęło się układać ;)
Pstryk

Sortuj wg