Cześć wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć wszystkim!

przez tomi1234 23 maja 2008, 22:27
Chciałbym się przywitać z Wami. Widzę, że potrzebne jest mi to forum. W domu i w rodzinie nie mogę szukać oparcia, tutaj widzę, że mamy podobne problemy. Dobrze wiedzieć że nie jestem sam...

Długo się męczyłem zanim powiedziano mi co ze mną się dzieje. Na samym początku strasznie bolała mnie głowa, do tego dochodziły silne zawroty. Bałem się że to coś poważnego, jednak badania lekarskie nic takiego nie wskazywały. W tym czasie przeszedłem z gimnazjum do liceum, nie potrafiłem się odnaleść w nowym otoczeniu... Brakowało mi prawdziwych przyjaciół. Wszystko zaczęło mnie coraz bardziej dobijać. Pojawiały się lęki na tle moralnym, z których utworzyły się natrętne myśli. Nie rozumiałem tego co się ze mną działo. Zacząłem się alienować od znajomych. Rodzina zamiast mi pomóc to mnie jeszcze bardziej dobijała. Powoli zacząłem doświadczać prawdziwego piekła, co gorsze nie potrafiłem z niego wyjść...
Natrętne myśli sprawiały, że nie umiałem normalnie funkcjonować. Treść tych myśli przerażała mnie...

Po kilku miesiącach totalnego letargu trafiłem do psychologa i psychiatry. Leczę się już 3 rok i powoli wracam do formy :)
Pozdrawiam

Re: Cześć wszystkim!

przez milenka 23 maja 2008, 22:48
Cześć tomi1234 ! Miło Cię poznać.
Ja również po wejściu na to forum uświadomiłam sobie że nie tylko ja mam problemy.
I need a miracle...
rok zmian... "Chodź ze mną by sens nadać życia krokom..."

przez prosty 24 maja 2008, 00:49
Witaj, jestem jeszcze nie tutejszy,
fajnie że tu jesteś, tu są naprawdę ciekawi ludzie, dopiero ich poznaje, ale już widzę są naprawde OK
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 24 maja 2008, 10:06
Cześć tomi1234, miło Cię poznać. Moje początki z nl wyglądały bardzo podobnie - miesiącami stacjonowałam w szpitalach i przechodziłam masę badań, które nic nie wykazywały, tymczasem nie byłam w stanie funkcjonować. Zapraszam do rozmowy na forum. To dużo daje.
Pstryk

Sortuj wg