Cześć:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć:)

przez Langlorn 14 maja 2008, 16:22
Cześć :)
Długo biłam się z myślami, czy cokolwiek napisać, ale w końcu przełamałam wewnętrzną barierę i oto jestem :D
To, o czym piszę się na tym forum, jest mi baaardzo bliskie, momentami aż za bardzo, dlatego budzi we mnie niepokój.... niepokój rozgrzebywania ran. Może nie jestem jeszcze gotowa, żeby zagłębić się w "świat", w którym przez długi czas byłam, który czyha gdzieś na mnie i waśnie przez sytuacje, takie jak np. trafienie na to forum przypomina o sobie ze zdwojoną siłą? Nie chce, żeby to, co piszę, brzmiało patetycznie, ale tak własnie jest. Obecnie jestem na etapie świadomego przeżywania niepokoju i lęków, które towarzyszą mi w codziennym życiu. Potrafię normalnie funkcjonować. Nerwica lękowa nie jest juz dla mnie straszliwym demonem, który paraliżuje moje życie, wypełnia myśli, wdziera się w każdy zakamarek mojego umysłu. Oderwałam się od niej. Może to zabrzmi paradoksalnie, ale już jej nie potrzebuje..... Nie muszę tłumaczyć swoich rozterek problemami psychicznymi, przecież każdy je ma. Nie myślę o niej wstając z łóżka, myjąc zęby, jedząc śniadanie itp... Niepokój powrotu paraliżujących lęków pozostaje, zostanie na zawsze, ale przecież oswojone niepokoje, już nie dręczą tak bardzo :smile:
To tyle na początek. Takie baaardzo któtkie, schematyczne przedstawienie tego, co dzieje się w mojej głowie.
Na razie pozdrawiam wszystkich :D trzymajcie się!

Re: Cześć:)

przez szatz 15 maja 2008, 08:35
Cześć Langlorn, też się trzymaj :!: :D
jeszcze będzie normalnie...

Re: Cześć:)

przez Pstryk 15 maja 2008, 19:21
Witaj Langlorn, ciesze się, że wygrałaś walkę z myślami i jesteś z Nami ale tym bardziej cieszy mnie Twoje świadectwo, że można sobie poradzić z nerwicą. Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do rozmowy na forum.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg