Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć:)


Langlorn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Długo biłam się z myślami, czy cokolwiek napisać, ale w końcu przełamałam wewnętrzną barierę i oto jestem :D

To, o czym piszę się na tym forum, jest mi baaardzo bliskie, momentami aż za bardzo, dlatego budzi we mnie niepokój.... niepokój rozgrzebywania ran. Może nie jestem jeszcze gotowa, żeby zagłębić się w "świat", w którym przez długi czas byłam, który czyha gdzieś na mnie i waśnie przez sytuacje, takie jak np. trafienie na to forum przypomina o sobie ze zdwojoną siłą? Nie chce, żeby to, co piszę, brzmiało patetycznie, ale tak własnie jest. Obecnie jestem na etapie świadomego przeżywania niepokoju i lęków, które towarzyszą mi w codziennym życiu. Potrafię normalnie funkcjonować. Nerwica lękowa nie jest juz dla mnie straszliwym demonem, który paraliżuje moje życie, wypełnia myśli, wdziera się w każdy zakamarek mojego umysłu. Oderwałam się od niej. Może to zabrzmi paradoksalnie, ale już jej nie potrzebuje..... Nie muszę tłumaczyć swoich rozterek problemami psychicznymi, przecież każdy je ma. Nie myślę o niej wstając z łóżka, myjąc zęby, jedząc śniadanie itp... Niepokój powrotu paraliżujących lęków pozostaje, zostanie na zawsze, ale przecież oswojone niepokoje, już nie dręczą tak bardzo :smile:

To tyle na początek. Takie baaardzo któtkie, schematyczne przedstawienie tego, co dzieje się w mojej głowie.

Na razie pozdrawiam wszystkich :D trzymajcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Langlorn, ciesze się, że wygrałaś walkę z myślami i jesteś z Nami ale tym bardziej cieszy mnie Twoje świadectwo, że można sobie poradzić z nerwicą. Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do rozmowy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×