Witam Wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Wszystkich

przez Marysia 11 maja 2008, 12:04
Cześć, nazywam się Marysia, od kilku lat zmagam się ze stanami depresyjnymi. Nie mam z kim o tym porozmawiać, więc zapisałam się na to forum. Pozdrawiam i życzę Wszystkim dobrego samopoczucia.

Re: Witam Wszystkich

przez szatz 12 maja 2008, 09:21
Witaj Marysia! Tu możesz pogadać śmiało.Tobie też miłego dnia! :D
jeszcze będzie normalnie...

przez Pstryk 12 maja 2008, 20:32
Cześć Marysiu. Miło Cię poznać. Zapraszam do rozmowy na forum. Czy korzystałaś już z psychoterapii :?:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marysia 20 maja 2008, 23:31
Tak, korzystałam już z psychoterapii dwukrotnie. Ok. 6 lat temu i 4 lata temu. Wtedy byłam nastolatką i moje problemy były błahe. Stąd też może skuteczność terapii. Teraz już nie jestem taka pewna czy terapia działa zawsze kiedy tego potrzebujemy. Ciągle tkwi we mnie przekonanie ile byśmy nie mówili i tłumaczyli to ktoś i tak nas nie jest w stanie zrozumieć, bo nie siedzi w naszej głowie i nie wie co czujemy.

przez szatz 21 maja 2008, 08:22
Marysia napisał(a): Ciągle tkwi we mnie przekonanie ile byśmy nie mówili i tłumaczyli to ktoś i tak nas nie jest w stanie zrozumieć, bo nie siedzi w naszej głowie i nie wie co czujemy.
dlatego my na forum się świetnie rozumiemy,bo mamy podobne rozterki.Dobry psychiatra też rozumie,ale zdrowi ludzie rzadko mają pojęcie co to znaczy.Mój mąż,który wyszedł z depresji,mówi,ze ktoś kto tego nie przeszedł nigdy nie zrozumie.Dltego czujemy się tacy samotni.Dobrze,że istnieje to forum. :D
jeszcze będzie normalnie...

przez Pstryk 21 maja 2008, 20:17
Marysiu, trzeba wszystkiego próbować i nie poddawać się :!:
Pstryk

Sortuj wg