Przecież jest COś nie tak...czy nie??

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez katie124 06 maja 2008, 12:31
Cześć pietrus!!! Co do masek to też tak niestety mam, jedna jest wyjściowa, jak sie spotykam z innymi ludźmi, np. ze znajomymi, wtedy potrafię być bardzo otwarta i odważna, a druga ta "domowa", kiedy się zamykam w sobie i myślę nad tym wszystkim co mi dolega i się zastanawiam nad sobą. A co do lenistwa, to pewnie też mogłabym więcej osiągnąć gdybym tylko chciała, ale mam czasami jakieś blokady.

przez khasia 06 maja 2008, 18:32
Witaj Pietrus. Przede wszystkim nie popadaj w panikę. Działasz emocjami, a one wiadomo jakie są.. i jakie moga stac się - dzikimi lwami, rozrywającymi od środka. Nic dziwnego, że człowiek nie panuje wtedy nad sobą. Bethi ma racje, to sprawa niskiej samooceny. Może też to by wpływ ojca o którym wspomniałeś. Ja od ojca przejęłam nerwowe zachowania. Gdy jestem zdnerwwana, działam niestety podobnie jak on.

przez piterus 06 maja 2008, 20:03
katie124 Wiesz trafiłaś z maskami w sedno( w jedno z nich:) ) tak jest że na zewnątrz - ze znajomymi jestem egocentryczny czasami i dość zabawny.Tak marginesie Ci(Wam) powiem że bardzo chciałem być swego czasu aktorem,inna jednak ścieżką poszedłem ale ostatnio zagrałem 1-planową role w W11,a jesli macie kablówke i TV MANGO to gram tam obecnie w reklamie he he he:)). Co do masek to właśnie w domu,jak kestem sam,zamykam się w sobie i żyje moja wyalienowana osobowość.Maluje obrazy,ogladam strony z astrologią i chowam sie w sobie głęboko głęboko głęboko.Tez mam blokady kurse,a z nauka sobie ostatnio nie radze...a tyle mam nauki...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:12 pm ]
khasia Oj ja bardzo dużo wyniosłem od ojca. Tylko ja,moja siostra i mama wiemy jaki On był nerwowy.Ponoć tez jego matka,a moja babcia miała coś z psychiką nie tak. Ja działam BARDZO często pod wpływem emocji.BARDZO. I choc od jakiegoś czasu leczę sie farmakologicznie i jestem wyciszony to nagle,pomimo leków,pomimo uczucia że nie wpadne w szał,wpadam i emocje mna kieruja.A złe jest to że ja się wtedy czuje dobrze.Jest mi dobrze jak mogę komuś wygarnąć i mam do tego podstawy..Daleko szukał nie będe--dziś byłem w administracji bo zalewam sąsiadkę i opieprzyłem kobietę w administracji.nawet nie chce przytaczać z czym ją atakowałem.Ważne jest to że w chwili kiedy mówiłem podniesionym głosem,prawie krzyczałem, to sprawiało mi to p[rzyjemność, a że wygadany w takich sytuacjach jestem i wpadam w słowotok to nawet mi to nieżle wychodzi.Jak ktoś mnie zaczepia to odrazu polemizuje- ale dopiero wówczas gdy mam argumenty.
coś JEST nie tak...czy nie??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khasia 06 maja 2008, 20:13
Ooo! ale przynajmniej masz jakies pasje:) a mozna wiedziec jakie malujesz obrazy? chyba przy malowaniu nie chowasz sie w sobie.. tylko uzewnetrzniasz bardziej

przez piterus 06 maja 2008, 20:20
khasia maluje akrylem.oleju sie boję, nie potrafie chociaż słyszałem że daje dużo więcej możliwości. Jest to takie abstarkcyjne malarstwo ale co mnie zaciekawiło w tych obrazach to to że bardzo często, przez przypadek pojawiają sie na nich postacie.dokladnie twarze. mam taki jeden obrazek na którym mam ewidentnie twarz żołnierza i zaraz przy niej złej istoty pozaziemskiej. moze uda mi sie z niego zrobi awatara lub wrzucić w ogóle na forum:) tak, przy malowaniu się otwieram.,malowanie otwiera dusze

Re: Przecież jest COś nie tak...czy nie??

przez piterus 12 maja 2008, 21:13
Znowu sie gubie...nie wypelniam obowiazkow...wpadam w uzywki....mowiac NAJdelikatniej.

przez Pstryk 17 maja 2008, 08:44
Nie wypełniłeś obowiązków mówisz - czy świat się zawalił :?: Nie jesteś Ty dla siebie zbyt surowy ;)
Pstryk

przez piterus 18 maja 2008, 20:49
Bethi nie jestem zbyt surowy:( jestem zbyt lagodny. Widzisz,mam zajecia a od nich uciekam. przestalem bawic sie tymi cholernymi uzywkami, by zaraz znowu sie z nimi zabawic. Nie sadze bym sobie duzo narzucal. Wiem ze jestem zdolny do osiagania wiecej, a sam sie hamuje. Dziekuje Ci bardzo ze napisalas :-|

przez piterus 18 maja 2008, 20:53
Beznadziejny jestem.Bo moglbym a nie staram sie. Psycholog m,i wcale nie pomaga. Psychiatra tez. Swiat sie nie zawalil....Moze jest ta cholerna presja ktora wszystkich pcha do przodu i kazdy musi cos udowodnic innym, sobie, by cos znaczyc, by byc...moze nie nalezy sie temu dac wciagnac. Jest presja niestety

przez szatz 21 maja 2008, 08:55
Sami sobie stwarzamy tą presję.Pozwólmy sobie być niedoskonałymi.Nikt nie jest,ale my w swoich chorych główkach tego nie pojmujemy.Też się tego uczę.Nie jest łatwo,wiem,się pogodzić z samym sobą.Spróbujmy trochę sobie odpuścić i małymi kroczkami do przodu.Pozdrawiam :D
jeszcze będzie normalnie...

przez Pstryk 21 maja 2008, 20:37
szatz napisał(a):Sami sobie stwarzamy tą presję.

Też tak uważam - gubimy się w tym chorym wyścigu szczurów nie biorąc od uwagę własnych potrzeb. Są tacy, którzy potrafią tak wegetować całe życie, ale szczerze mówiąc, w ogóle im nie zazdroszczę - pewnego dnia obudzą się z ręką w nocniku :?
Pstryk

przez piterus 25 maja 2008, 20:49
Szatz, bethi...w ogole ten swiat juz zwariowal.komsumpcja, powierzchowne przyjemnosci,wyscig szczurow..to wszystko nas zjada.I staje sie bez sensu. I czlowiek moze czuc sie bardzo zagubiony w takim swiecie. Wlaczam tv i widze ze wszyscy tam sa piekni, zdrowi ,sliczni i szczesliwi..Ostatnio bylem w Warszawie..brrrrr!! to co tam sie dzieje to jakis powazny dramat.jak ja wspolczuje tym ludziom.Krakow jednak to Krakow. W Warszawce ludzie zachowuja sie tak dziwnie..za bardzo sie wkrecili w ten wyscig i nie sa soba. Spotkalem sie tam ze starym znajomym i powiem szczerze- chcialem jak najszybciej sie pozegnac.Sluchac o kupionym mieszkaniu 120m, nowej pracy, samochodach laptopach i komorkach i ze na kuchnie wyda 50tys zl..Wariaci!!

przez Pstryk 26 maja 2008, 13:01
Nom ciężko znaleźć siebie, a co dopiero bratnie dusze, które nie ulegają presji obecnych czasów ale jednak warto próbować ;) Tak naprawdę, chorobą społeczną XXI wieku będzie chyba samotność w sieci... bynajmniej nie internetowej ;)
Pstryk

przez szatz 26 maja 2008, 19:55
Faktycznie to wariactwo,tym ludziom trzeba współczuć,bo jak ktoś zabija się żeby mieć luksusową kuchnię,to ma poważny problem z klepkami pod deklem.Jedzenie w mojej 20-letniej kuchni na pewno nie smakuje gorzej :D .Gdybym miała tyle kasy wolałabym z ukochanym na wczasy pojechać,ale może moje klepki nie są w porządku ;)
jeszcze będzie normalnie...

Sortuj wg