Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Nikanie 26 kwi 2008, 22:12
Jestem tu pierwszy raz i nie wiem czego szukam za bardzo . Może kogoś kto czuje podobnie jak ja . Kto nie będzie nazywał mnie skonczonym dziwakiem.Na depresje choruje od 13 roku życia przez 6 lat brałam leki jedynym ich efektem było to że tyłam i chudłam w zastraszjącym tempie .Więc pomimo sprzeciwu mamy zrezygnowałam z leczenia . Już niewiem co robić czuje że stoje na krawędzi i że wcześniej czy później w nią wpadne .Najgorsze jest to że nikt mnie nie rozumie ja chyba sama siebie nie rozumiem.

przez blindmessiah 26 kwi 2008, 22:42
Witaj Nikanie!
Nie możesz się poddawać! Może spróbuj jeszcze u innego lekarza?
Leki działają różnie na różne organizmy. Niektóre jednym nie pomagają a u innych jest poprawa. Do dziwaka to ja się już przyzwyczaiłem i pewnie większość tu zgromadzonych osób powie ci to samo. Czujemy się odtrąceni od społeczeństwa bo nikt nie potrafi zrozumieć choroby -tylko my.
Jak już będziesz się czuła naprawdę podle to odezwij się do kogoś z forum to pomaga. Trzymaj się i wracaj do leczenia nie trać czasu na błądzenie.

przez keram 26 kwi 2008, 22:46
witamy na forum:) no ale tutaj zapewniam Cie ze wszyscy Cie beda rozumiec.
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdalenka81 27 kwi 2008, 11:34
hej,hej postaraj sie otworzyc i napisac o swoich problemach,to naprawde pomaga,ludzie zawsze ci doradza,a uwierz porady sa super,i szybok zrozumiesz ze nie jestes sama i duzo ludzi przechodzi to samo.

przez szatz 27 kwi 2008, 14:34
Witaj Nikanie!

blindmessiah napisał(a):wracaj do leczenia nie trać czasu na błądzenie.

to słuszne i podpisuję się.Dobrze,że Jesteś z nami Nikanie :smile:
jeszcze będzie normalnie...

przez Martusia 27 kwi 2008, 23:37
Hej Nikanie.
To dobrze trafilaś, bo tutaj wiele osób Cię zrozumie. Też mialam depresję i wiem jak to kopie. Ale puki tylko stoisz an krawędzi odwróć się od niej i rozejrzyj się. Na pewno zauważysz choćby maleńki śliczny szczegół. Jest wiosna, slonko, sprobuj cieszyć się każdym nowym pączkiem na drzewie. Nie zamykaj się, walcz.
Co do leków, to dziwne, że nikt nie zareagował wcześniej i brałaś je tak długo. Spróbuj u innego lekarza. Musi być sposób, zawsze jest.
Pozdrawiam i tzrymam kciuki.:)
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 28 kwi 2008, 19:07
Cześć Nikanie. Miło Cię poznać. Co Ci dolega :?: Nie poddawaj się, nie rezygnuj - walcz :!: Warto :!:
Pstryk

Sortuj wg