Hej ho!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez szatz 02 maja 2008, 13:25
Kejti napisał(a):Mam nadzieje, że złapie balans i teraz będzie juz tylko lepiej.
tego Ci życzę! Witaj Kejti :smile:
jeszcze będzie normalnie...

przez Kejti 02 maja 2008, 13:57
Witaj Szatz :) i dziękuję za miłe słowa :)
ja tez głeboko wierze w to, że "jeszcze będzie normalnie" i wszystko bedzie zalezalo tylko od nas, tylko trzeba złapac balans a pozniej to tylko juz "Be the Master Not His Tool"!
Buziaki!!!
Be the Master Not His Tool

przez szatz 02 maja 2008, 15:00
Kejti napisał(a):Buziaki!!!

:mrgreen:
jeszcze będzie normalnie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Hej

przez piterus 04 maja 2008, 22:58
poczucie własnej wartości, którego wykres przypomina sinusoide -2 różne osobowości, plus te agresywne zachowania, wulgarne

:)[/quote]

Kejti, mozesz to rozwinąć? Tez jestem bardzo agresywny i chyba cos nie tak jest z moim poczuciem własnej wartosci. Bethi stwierdziła ze mam bardzo niska samoocene- jest w tym pewnie troche prawdy ale po glebszym zastanowieniu dochodze do wniosku ze ja mam tez poczucie swojej wyzszosci nad innymi.Czesto bardzo wysokie. pozdawiam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:00 pm ]
Kejti co Ci przepisal lekarz na agresje? ja zazywam teraz seroxat od dwoch tygodni.A dzis rozpoczalem xanax SR 0.5mg.
coś JEST nie tak...czy nie??

Re: Hej ho!

przez miserum 25 lut 2010, 20:41
Witam ponownie. Ja znów po jakąś poradę, bo nie za bardzo mogę się ogarnąć. W sumie trochę czasu już minęło.
Generalnie jakiekolwiek leki porzuciłem w grudniu 2008 (nie licząc na prawdę sporadycznych "usypiaczy") czyli roczek z kawałkiem temu. Generalnie czułem, że już mi o niebo lepiej, poradzę sobie i wszystko będzie super. Niedługo potem rzuciłem studia, poszedłem do roboty i tak sobie żyłem z zamiarem ułożenia sobie wszystkiego po raz kolejny. Praca, dom, lato, relaks, bardzo ładnie. Moje nieciekawe stany dawały o sobie znać od czasu do czasu, ale słabo i nie prawda. I tak 2009 leciał, a "nerwowość" zaczęła wracać częściej i mocniej i coraz trudniej było nad nią zapanować. Poszedłem znów na studia. A lęki wracały. Hej ho! W zasadzie osiągnąłem już stan zbliżony do tego jaki przechodziłem hen kiedyś 2 latka temu, chociaż mam wrażenie, że przywykłem już do tego. Jakby to co się dzieje w moim serduszku było normalne i właściwe. I teraz siedzę sobie przed kompem, przypomniałem sobie o tym forum, i postanowiłem się znów odezwać, bo nie bardzo wiem co zrobić. Najgorszy w tym wszystkim jest brak chęci jakichkolwiek. Czy to jakiegoś wyjścia wieczornego ze znajomymi, czytania książki, filmu nawet, już o chodzeniu na zajęcia czy nawet przygotowywania się do nich to nie wspomnę. Nie podoba mi się to! Skąd ten brak chęci? Chcę chcieć! I nie chcę lęków (ah, te mam najczęściej i najmocniej jak wychodzę sam na ulice, generalnie samotność jest do bani). Pewnie za wcześnie zrezygnowałem z leków? A może coś innego? A może jestem niesamowicie leniwy? Wszystko (demonizując oczywiście) się sypie, a mi nie chcę się nic z tym zrobić. I powtórzę ,że nie podoba mi się to. Eh. Rady, rady? Iść jeszcze raz do lekarza? Kombinować z jakąś terapią? Leki? Nie wiem, nie wiem, jestem płaski i "mam smutne oczy". EH, jak nie cierpię się żalić.

Pozdrawiam :)
the skyline was beautifull on fire

przez wovacuum 25 lut 2010, 20:49
miserum, tak jak napisales samotnosc jest do bani..ale czy jestes samotny z wyboru?czy z powodu innych przyczyn?wizyta u specjalisty to swietny pomysl,a psychoterapia to wogole bardzo dobry pomysl :D pozdrawiam
wovacuum

przez miserum 25 lut 2010, 22:03
znaczy nie jestem samotny :) mam dobrych i lepszych znajomych. mam dziewczynę (którą strasznie denerwuje ta moja niechęć do wszystkiego). chodziło mi o przebywanie w samotności, że wtedy to się człowiek zaczyna bać;). czyli jednak radzisz specjalistę? znowu... parę osób mi to odradza obawiając się, że zostanę zmieniony w emocjonalne warzywo... poza tym przy moim ostatnim psychiatrze czułem się jak indyk, którego trzeba czymś nafaszerować. heh, a o terapii nic nie wiem :P hmm hmm hmm

przez polakita 26 lut 2010, 13:07
miserum, proponuję ci przeczytać to: http://www.naszdziennik.pl/index.php?da ... d=sz12.txt
Tytuł gazety mam nadzieję nie ma znaczenia ;)
PS. jak widzisz nerwica to nie tylko twoje fanaberie i samemu jest trudno z tym walczyć, samo myślenie że jest ok tylko sobie coś ubzdurałeś, to raczej nie tędy droga...
polakita

przez miserum 26 lut 2010, 16:42
polakita, dziękuję, trzeba przemyśleć

-- Pt lut 25, 2011 11:30 pm --

Znowu to samo. Zrobiłem tak niesamowity postęp. Znów leczenie, lepszy psychiatra, leki, dobry plan dużo działania, a musiałem to wszystko spieprzyć. Znów wpadłem w to samo gówno. Te same błędy. I kolejny rok przeleciał i niewiele się zmieniło.

-- Pt lut 25, 2011 11:31 pm --

Znowu to samo. Zrobiłem tak niesamowity postęp. Znów leczenie, lepszy psychiatra, leki, dobry plan dużo działania, a musiałem to wszystko spieprzyć. Znów wpadłem w to samo gówno. Te same błędy. I kolejny rok przeleciał i niewiele się zmieniło.

Sortuj wg