piszcie do mnie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

piszcie do mnie

przez Marzanka 15 kwi 2008, 19:00
Witam po dluzszej przerwie.
- myslalam, ze juz pozbylam sie tego dziadostwa , ale nie! Ta nerwica podstepna zmija znow mnie atakuje - coraz bardziej i czesciej , mocniej . Dzisiaj w pracy musialam przerwac rozmowe z klientem - bo czulam, ze slabne. Slodkosc w ustah , ktorą poczulam zwiastowala najgorsze. Wpadlam w panike:(...zaczelam sie miotac, chcialam uciekac , - ten pan cos do mnie mowil, a ja mu na to - zeby przestal do mnie mowic, ze za chwile mi przejdzie. Wzielam tabletke. Nie moglam oddychac, polalam sie woda w spreyu, ktora mam zawsze przy sobie . ... Niestety ulgi zadnej nie bylo. Serce walilo jak oszalale, nie moglam sie skupic na wyciszeniu oddechu ..masakra!... Wkoncu poprosilam kolezanke by zajela sie tym panem - ja juz nie bylam w stanie . Konczylam prace- ubralam sie i przepraszajac tego pana wyszlam. Wsiadlam do samochodu i sie rozryczalam. mam dosc tej nerwicy !! .. zapialam sie na psychoterapie juz druga - licze, ze mnie to postawi na nogi .teraz siedze w domu jest ok. No powiedzmy, ze ok ;]... Juz zaczynam myslec o nastepnym dniu w pracy i o tym, ze ta suka nerwica znow bedzie mnie straszyc. ... Boje sie juz chyba wszystkiego. ... nawet jak ktos do mnie zadzwoni to mysle, ze to zla wiadomosc, ze ktos umarl itd;(... odrazu mam dosc:(... Najdziwniejsze jest to, ze mialam krotki okres spokoju. Owszem zle sie czulam, ale jakos to bylo... nie musialam bynajmniej zawalac roboty itd. Teraz kiedy to wrocilo wydaje sie byc silniejsze i dzieje sie czesciej :(( .. Samochodem nie moge jezdzic bo tam mi slabo ... jesc nie moge bo mnie mdli .Spac nie moge bo budze sie z serduchem wywalonym na klacie:( ... Boze pomoz mi i daj mi sile sobie samej pomoc .
Jesli ktos ma podobne shizy piszcie !
tutaj gdzie jestem nie mam nikogo z kim moglabym pogadac i poscigac sie w ilosci objawow:) a to pomaga i sprawia, ze czlowiek nie czuje sie taki totalnie zdziwaczaly.
Sciskam Was .
venus7@buziaczek.pl
jesli jeszcze nie zwariowales, to znaczy, ze jestes niedoinformowany:)

przez Zahn 15 kwi 2008, 20:21
Witaj ponownie na forum Marzanka.
Szkoda, że wiatry znowu Ciebie tutaj przywiały :(
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

przez Pstryk 21 kwi 2008, 07:30
Cześć Marzanka. Najwyraźniej nie wyleczyłaś tamtego - stąd replay. Nie znam szczegółów poprzedniego ataku nerwicy, jednak pamiętaj, że jesteś silniejsza o doświadczenia. Nie pozwól wytrącić się z równowagi - pamiętaj, że to co się w momencie ataku dzieje jest lękiem nierzeczywistym i najważniejsze - nie zwlekaj z wizytą u specjalisty.
Pozdrawiam
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg