Chce do Was dolaczyc:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Chce do Was dolaczyc:)

przez Murya 10 kwi 2008, 00:21
Witam.Dzis znalazlam to forum.Tez mam nerwice,czasem depresje,leki,napady paniki,sklonnosci w strone bordeline(z tym juz sobie w durzej mierze poradzilam)no i mam obsesje...na punkcie niektorych facetow 8) Wszystkich pozdrawiam ;)

hej

przez romek 10 kwi 2008, 00:33
tak z ciekawości, a czym się ta "obsesja" objawia? :-) nawet nie wiem czy wypada pytać o takie sprawy, jeżeli nie to wybaczcie też jestem nowy na forum.pozdro.

Romek

przez Murya 10 kwi 2008, 00:58
Hmmm...ja jestem tu po to,zeby pisac o swoich problemach i jestem otwarta.Nie wiem jednak,czy o takich sprawach powinnam pisac w tym watku.Dopiero tu weszlam i sie rozgladam...nie wiem,czy zalozyc nowy watek,czy lepiej dolaczyc do istniejacego juz?A jesli tak,to do ktorego?Zdiagnozowali depresje,ale u mnie podstawowym problemem jest nerwica.Niestety w NL gdzie mieszkam nie uzywa sie terminu nerwica (neurose).Wszystko podciaga sie pod depresje.Podobnie jak wszystkie choroby ukladu oddechowego sa grypa,a o anginie nikt nie mowi.Prosze o pomoc.Gdzie i co najlepiej napisac.Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cd

przez romek 10 kwi 2008, 08:35
Myślę, że możesz założyć nowy temat w "nerwica lękowa" lub "nerwica natręctw". Ja również chciałbym opowiedzieć "swoją historię", ale wydaje mi się że jeszcze na to za wcześnie (dopiero zacząłem leczenie). Pozdro.

przez Murya 10 kwi 2008, 09:02
Dzieki,juz cos skrobnelam :D

Sortuj wg