Cześć Wyszytkim wszystkmTymUktórychMogłoByćWżyciuPieknie...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć Wyszytkim wszystkmTymUktórychMogłoByćWżyciuPieknie...

przez Keis 07 kwi 2008, 10:30
czesc. ciesze sie ze traiłem na to forum mam 21lat. nie wiewiem nawet co napisac jestem tak wykonczony nerwowo tyle wydazen mnie spotkało jak pewnie wielu z was a nadodtatek nie moge odsapnac bo wrociłem do domu w którym sie zle czuje zwłaszcza teraz. toksyczne relacje plus to ze traktuja mnie juz moze nie za jak człowieka ale tak jestem pomijany w roznych sprawach. Czyje presje ze wszyscy by chcieli jakoas zebym sie super poczuł i tak czasem porboje ale to jest ciezko. czuje ze sie mi moje zycie w zdrowiu skonczylo choc gdzies jeszcze w mnie jest resztka nadzie ze bedzie dobrze:) niewiem juz prawie nic............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prawda prawdziwa jest sam o tym wiesz!:)

przez Jovita 07 kwi 2008, 13:55
Witaj , najwazniejsze jest to ze masz choc troszke nadzieji jeszcze w sobie to juz cos , trtzeba walczyc o zdrowie. Na forum mozesz sie wygadac i na pewno znajda sie osoby ktore ci pomoga i poradza.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

:)

przez Keis 07 kwi 2008, 17:28
Cześć szefowa:)-cześć Jovita. No to forum fajna rzecz wogle :) choc czy te tragdenie poszsczeglnych ludzi jeszcze bardziej nie psuja nam obrazy swiata?
prawda prawdziwa jest sam o tym wiesz!:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luiza22 07 kwi 2008, 19:00
cze keis.milo cie poznac.mam nadzieje ze znajdziesz tu pomoc.jak bys chcial sie wygadac to pisz
Chciałabym już zacząć żyć, a nie ciągle mieć nadzieję.

przez Pstryk 07 kwi 2008, 19:41
Cześć Keis. Miło Cię poznać ;)
Pstryk

Sortuj wg