hej:) hej:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej:) hej:)

przez keram 01 kwi 2008, 00:14
witam wszystkich, mam nadzieje ze z czasem sie tutaj rozkręce, ehhe pozdrawiam wszystkich :)
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez CzarnaZebra 01 kwi 2008, 02:21
keram, witaj wśród nas :)
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Pstryk 01 kwi 2008, 07:41
Cześć keram. Miło Cię poznać.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez keram 10 kwi 2008, 20:16
no wiec zaczne moze od tego, ze juz tu kiedys byłem, a mianowicie ok 3 lat temu, i to zaczeło sie mniej wiecej w tym samym okresie roku,(to chyba jakis specjalny okres), nie wiem czy mam nerwice, depresje, bo nie by lem u lekarza i tego nie zdiagnozował, chodziłem jedynie do neurochirurga. no ale systematycznie udawało mi sie z tego wydostawac, i w pewnym momencie było juz naprawde ok, tak ze przestałem tu zagladac. no ale wydaje mi sie ze to spowrotem wróciło. a najwiekszym impulsem który polepszył moje samopoczucie , przynajmniej tak było w moim przypadku, były zmiany, a mianowicie porzucenie wszystkiegoi wyjazd do Angli na farme do pracy. tam wreszcie czułem sie noralnie(zapomniałem o wszystkich o wszystkim a nawet choroba przestała dawac znaki o sobie:).no ale musiałem tu wracac i wszystko wróciło:9 obecnie jednak koncze studia, ciezko ale koncze:)to tak w skrócie z czasem moze sie rozpisze:0

przez Pstryk 12 kwi 2008, 09:16
keram a jakie masz objawy, że twierdzisz, że cierpisz na depresje czy nerwicę :?: I w jaki sposób (poza wyjazdem) udało Ci się wcześniej :?: Zastanawiam się też czy coś się podziało (np. przestało Ci się układać w Angli) skoro znowu źle się czujesz :?: Bo mi to wygląda na ucieczki.
Pstryk

przez keram 25 kwi 2008, 22:35
objawy to tak jak tu już wszystkie były wymienianetzn, leki przed wszelakiego rodzaju srodkami lokomocji, a w szczególnosci zatłoczonymi autobusami mpk,pozatym te omdleia w strsujacych sytuacjach, pozatym bole w okolicach szyi i kregosłupa, problemy z esnem itp, mozna by je tu wymieniac długo::) po zatym ogolne znudzenie do życia:(

no wczesniej trwało to bardzo długo- była to porostu systematyczna walka z samym soba ze tak powiem, bardzo mozolna ale przynioszaca efekty, czasami ze tak powiem porywałem sie z motyka na ksiezyc:(czy słonce) robiłem wszystko na przekór horobie ,przynajmniej próbowałem, choc nie zawsze sie udawało.wynikało to głownie z mojej siły woli, kta w tej chorobei wydaj mi sie ze jest bardzo wazna tka samo jak upór. a i nie wspomniałem ze chodiłem do neurologa, i przepisywął mi jakies srodki.

podczas wyjazdu było wszystko ok gdzyz w czasie pracy zapominałem o wsztstkim, a ww szegolnosci o tej chorobie, bo gdy sie o niej musli to własnei ona powoduje najmniej pozadane efekty:/

a i z dala od wszystkiego , miałem o wiele lepsze samo poczucie.
no al eniestety musiałem wracac gdzyz był to kontrakt na sezon, no a ja jeszcze byłem w trakcie studiów na 3 roku.

Sortuj wg