Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich Forumowiczow.


skromny30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Serdecznie!!!. Zagladam na to forum od jakiegos czasu, i do tej pory dowiedziałem sie wielu ciekawych rzeczy. Mam nadzieje ze razem znajdziemy jakiś eliksir ktory pomoze nam sie w pozbyciu naszych chorob itp, to tylko kwestia czasu:).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Czarna Zebro :) , hhmmm, jak na razie jestem na poczatkujacym etapie leczenia chociaż z depresja i nerwica zmagam sie od lat. W sumie alkohol byl niezlym srodkiem, ale jego nie będzie w naszym przepisie do eliksiru :).

Jak na razie moge dodac ( lato - slonce), i wychodzenie z domu na sile pomimo ze jest bardzo ciezko jak kazdy wie. Ja tam nazywam sie domatorem ale tak naprawde to nim nie jestem. Nie wiem czy milosc nie pomaga na te choroby, dolegliwosci ale napewno sa osoby ktore to wiedza:). A wiec teraz czekam na Wasze propozycje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak, miłość pomaga... i te wszystkie rzeczy które można robić razem, a samemu się nie chce (spacerki, wyjazdy...)

no i to wszystko czego samemu zrobić się nie da - przytulanie, długie rozmowy...

Ale tego składnika akurat nie mam, więc trzeba znaleźć jakiś zamiennik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć skromny30. Miło Cię poznać.

 

Eliksir tu gotujecie hmmmm..... to ja bym dorzuciła szczyptę pewności siebie i garść wiary w siebie no i jeszcze łyżeczkę rozsądku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×