Siema ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siema ;)

przez adieu 25 lut 2008, 02:28
Hi :-)

Wczoraj znalazłem to forum, dzisiaj się zarejestrowałem, co będzie później czas pokaże ;)

25 lat, depresja od hmm.. nie pamiętam kiedy, jakieś 8 lat chyba.
4 lata temu największe dno, zabawy z żyletkami. Dzisiaj już "prawie dobrze" gdyby nie brak motywacji i brak sił na cokolwiek.

Mam znowu marzenia, pomysły na ich realizację, jestem w szczęśliwym związku. Pewność siebie wzrosła chyba do stanu przed "zachorowaniem".

Tylko że właśnie są momenty kiedy nie idzie wstać z łóżka, nawet z 3 włączonymi budzikami, niczego nie chce się robić. Chociaż może nie tyle nie chcę co nie potrafię. Teoretycznie potrafię.. a zresztą macie depresję to znacie to uczucie specyficzne :-)

Przeczytałem wczoraj w nocy parę tematów i aż mnie ciarki przeszły ;P
Niektórzy z Was opisują idealnie to co sam czuje i myślę, wyciągają podobne wnioski z różnych sytuacji, jakbym czytał sam siebie.
Dziwne uczuciem, dotychczas czułem się jak jedyny który ma ten problem, inni też mają ale inne. A tu guzik prawda, niektórzy macie identyczne. Aż do przesady identyczne, co jak już pisałem wyżej trochę mną wstrząsnęło ;)
Pierwszy raz sie spotykam z takim czymś, na innych forach piszą ludzie którzy usłyszeli "depresja" od pana z telewizora i byle gównianą chandrę nazywają depresją.

Na żywo tym bardziej ciężko spotkać kogoś kto rozumie. Nawet najbliżsi mówią że jestem parszywym leniem i gówno dały godziny tłumaczenia co mi jest i na czym to polega.
I właśnie dlatego tu jestem ;)

Nie szukam na siłę kogoś kto będzie mi mówił ejjjj wszystko będzie dobrze, poradzisz sobie. Przełamiesz się. To ostatnie hasło po prostu uwielbiam. Kiedy ktoś mówi "weźmiesz się w garść i wszystko będzie dobrze", po tym jak przez pół godziny starałem się wytłumaczyć że to właśnie tak nie działa ;)

Wiele osób z tego forum ma to co ja, idealnie rozumie to co czuję bo sami czuję identycznie to samo. Więc jestem. Nie koniecznie potrzebuję. Czuję mocną przynależność ;)

Witam wszystkich.. Chociaż nie... witać może gospodarz a ja jestem świeżo przybyłym gościem :P Więc hmm.. Cześć :))

przez Pstryk 26 lut 2008, 20:33
Cześć adieu. Fajnie, że jesteś. Zapraszam do rozmowy. Widzisz, obce ludki a tyle Nas łączy ;)
Pstryk

Sortuj wg