BOJE SIE!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pstryk 20 lut 2008, 21:00
Cześć Qfiateq. Miło Cię poznać.

Tak to bywa, gdy się nie leczy - tylko ukrywa (lekami) - nerwicę ;)
Pstryk

przez Qfiateq 21 lut 2008, 10:01
ehhh bethi bo ja już nie wiem na czym to leczenie powinno polegać, trafiam na lekarzy i psychologa którzy jakoś nie umieją \nie chcą mi pomoc...czasami myślę że to ze mną jest coś nie tak i nie ma dla mnie ratunku :cry:

tutaj pisałam więcej o moim przypadku
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=12120
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=10060
Qfiateq

przez rolingstone 21 lut 2008, 11:49
Qfiateq, a jak dziś się czujesz?
Nerwicę można pokonać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Qfiateq 21 lut 2008, 13:54
dziękuje za pamięć, odpukać dzisiaj jest całkiem całkiem... :smile:

byłam u internisty, pierwszy raz od piątku wyszłam z domu, strach był ale jakoś przeżyłam, dał mi zwolnienie z pracy i kazał skonsultować sie z psychiatra...

dzisiaj myślę, że będzie dobrze... zobaczymy tylko co się będzie działo jak zacznę brać 1, 5 procha

dzisiaj się zorientowałam że ten Bioxetin to jest 20 mg czasem wychodzi ze mnie pierdółka :D
Qfiateq

przez Pstryk 21 lut 2008, 20:23
Qfiateq, nikt nie jest doskonały - cała filozofia polega na tym, aby dać to prawo zarówno sobie jak i innym - tu: również specjalistom, którzy nie ma co się oszukiwać są tylko i wyłącznie ludźmi.... Nie powinnaś więc się poddawać bo Kochanie - wszystko tak NAPRAWDę - zależy tylko i wyłącznie od Ciebie samej. Sama pomyśl - na zdrowy rozsądek - przecież nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni z Ciebie - ale czy naprawdę tego chcesz? Co byłoby wówczas - gdy osiągniesz stan doskonałości? Ehhh, być niedoskonałym to największy skarb, jaki posiadamy, a tyle z nim kontrowersji heh :lol:
Pstryk

przez Qfiateq 02 mar 2008, 19:33
...długo mnie nie było, życie jednak potrafi zaskoczyć i przywalić z znienacka, dowiedziałam się ze narzeczony mnie zdradza i oszukuje, spakowałam manele i wyjechałam do mamy, jeżeli chodzi o mój stan fizyczny to organizm przyzwyczaił się do leków i już czuję sie dobrze... gorzej natomiast teraz z moim stanem psychicznym, ehh
Qfiateq

przez Pstryk 07 mar 2008, 21:39
Uuuuuuuuuuu, Qfiateq, strasznie mi przykro i aż we mnie zawrzało :evil: Przynajmniej sprawa zawrotów głowy się rozwiązała :? Jak się czujesz :?:
Pstryk

przez Qfiateq 08 mar 2008, 10:23
... od dwóch tygodni mam doły totalne... wiem że ten związek musiał się kiedyś skończyć bo już od dawna nam sie nie układało ale czas i sposób w jaki się rozstaliśmy dobiły mnie, wyobraź sobie ze gdy wyjechałam i dałam mu czas na wyprowadzkę on przyprowadził sobie panienkę do mojego mieszkania a później spytał jeszcze czy może zostać dłużej bo nie ma się gdzie wyprowadzić... nie umiem zrozumieć tego jak ktoś może tak oszukiwać i ranić drugiego człowieka, po prostu nie mieści mi sie to w głowie...

...ehh trudno, jak to się mówi: co nas nie zbije to nas wzmocni, staram się w to wierzyć.... 9 kwietnia mam termin przyjęcia na terapie do Komorowa, trzymam sie tego ... musi być dobrze :)
Qfiateq

przez Pstryk 13 mar 2008, 13:41
Niewiarygodne... jakie coś :evil: potrafi wyjść z człowieka :evil: Gość kojarzy mi się ze szmatą. Mam nadzieję, że nie masz litości dla drania. Jak piszesz, najważniejsza teraz jesteś Ty. Nie wiem, jakie są Twoje stosunki z rodzicami - mam nadzieję, że dobre, ponieważ ich obecność i ciche wsparcie byłyby stosowne i wskazane na miejscu, chyba, że non stop roztrząsają sprawę lub nie daj boże mówią: 'a nie mówiłem/am' czy coś w ten gust :?
Pstryk

Sortuj wg