witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam wszystkich

przez kordian 11 lut 2008, 14:54
czesc wszystkim zgromadzonym.milo mi do was dolaczyc i pobiczowac sie nad soba troche....mam 27 lat choruje na fobie spoleczna od 6 lat niedawno wyszedlem ze szpitala psychiatrycznego (3 mies pobytu oddzial dzienny) ktory gowno mi pomogl, dowiedzialem sie tylko ze oprocz nerwicy mam zaburzenia psychiczne typu borderline
ogolnie dol jak chu...

pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia

przez Jovita 11 lut 2008, 15:09
witaj , kurcze ciezka sprawa , żąl mi wszystkich ktorzy maja bordera -mie wiem czemu... mam pewien sentyment , co nie znaczy zeby sie tym tak dolowac

pozdrawiam.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez .Tomek 11 lut 2008, 21:32
witam na forum :) i pozdrawiam, nie dołuj się za bardzo, zawsze masz nas do pomocy ;)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 11 lut 2008, 21:50
Cześć kordian. Miło Cię poznać.

Cóż, nie masz lekko ale kto powiedział, że beznadziejnie :?: ;) Uwierz, nie ma sytuacji bez wyjścia :!:
Pstryk

Witam wszystkich serdecznie !

przez wartbus 11 lut 2008, 21:57
Mam 28 lat. Trzy lata temu miłem pierwszy kontakt z psychiatrą, ciężko mi było utrzymać nerwy na wodzy. Zalecone leki brałem przez 4 miesiące i wszystko wróciło do normy. Na początku grudnia wróciłę z Anglii ze strasznym dołem i od tego czasu leczę się na depresję.
Ogromnie się cieszę, że mogłę sie znaleźć na tym forum, wsród tylu bratnich dusz,
Pozdrawiam Wszystkich,
Mariusz
"Uwierz w siebie a ludzie uwierzą w Ciebie" !!!

przez Pstryk 11 lut 2008, 21:59
wartbus, miło Cię poznać. Witaj :D
Pstryk

przez Vide Cull Fide 11 lut 2008, 22:31
za pare dni koncze 3 dyszki.
mam nerwice lekowa. chodze tylko do psychologa. biore "groszki" od homeopaty :))). jestem po terapii na oddziale dziennym. sa wzloty i upadki ale trzymam sie. czasami jest hardcorowo. duzo pomoglo mi to forum. duzo sobie poukladalem w swojej "chorej" głowce. najpierw tylko czytalem az w koncu postanowilem brac czynny udzial. to tez terapia :))))
..upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje by codziennym zdumieniem...

przez kordian 11 lut 2008, 22:38
dzieki za mile przywitanie....jeszcze nie przejrzalem wszystkich watkow na tym forum moze faktycznie znajde tu cos dla siebie...
poki co ide po browar bo jutro lekarz i zmiana lekow wiec nadchodzi czas absynecji
peace

przez Pstryk 12 lut 2008, 17:31
Nom, chłopaki, to do roboty ;) Forum czeka ;) Browarek - ojjj, też bym obaliła takiego :lol:
Pstryk

przez shadow_no 12 lut 2008, 18:47
kordian, witam n forum,
czuj się jak u siebie. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez kordian 12 lut 2008, 22:40
bethi napisał(a):Nom, chłopaki, to do roboty ;) Forum czeka ;) Browarek - ojjj, też bym obaliła takiego :lol:
a co stoi na przeszkodzie????;)....zaczynam przygode z anafranilem mam nadzieje ze bedzie lepiej niz po aurorixie albo przynajmniej bez odczuc typu wypilem termos kawy i mam szczekoscisk:)
milej nocki

przez Pstryk 12 lut 2008, 22:46
O, witam w gronie anafralinowców ;) Opinie n/t leku znajdują się w dziale Indeks Leków - generalnie będę powściągliwa ponieważ pomógł mi zahamować halucynacje jednak nadal mam mieszane uczucia do tego leku pomimo jego odstawienia. Ale anafralinu z alko nie polecam mieszać - po tej mieszance pojawiły się u mnie halucynacje ;)
Pstryk

przez kordian 12 lut 2008, 23:08
oj to kiespko strasznie bo alko jest bardzo wskazane dla mnie wtedy tak naprawde czuje sie zdrowy :roll:
mialem kiedys podobna akcje moze nie halucynacje ale bylo to strasznie meczace;)
no coz zobaczymy jak to bedzie.....

przez Pstryk 12 lut 2008, 23:13
kordian napisał(a):alko jest bardzo wskazane dla mnie wtedy tak naprawde czuje sie zdrowy

Oczywiście żartujesz? Tzn. oszukujesz siebie chciałam napisać ;)
Pstryk

Sortuj wg