Proszę pomóżcie.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Proszę pomóżcie.

przez aga99 29 sty 2008, 10:17
Witam wszystkich. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Mam 24 pięknego synka dla ktorego warto żyć wspaniałą rodzinę która mi zawsze pomaga a ja mam dość. Nie wiem co się ze mną dzieje. Zawsze byłam osobą uśmiechniętą, obrotną. Zdawało się, że mogłabym pracować na trzy etaty a i tak nie byłam zmęczona. Teraz jest inaczej...
Cały czas nie mam siły, coś mnie boli, ale najgorsze jest to, że jestem senna. Chociaż senna to za mało powiedziane. Jakbym tylko mogła to spałabym 24godziny na dobę. Nie wiem co mam z tym zrobić nawet kawa nie pomaga. Nie chcę przespać całego życia więc proszę pomóżcie. Aga.

przez Bad Girl 29 sty 2008, 10:23
magnez jest bardzo dobry na energie życiową...
ale to mi wygląda na początki depresji... może pownnaś udac się do lekarza? przepisał by ci odpowiednie leki, porozmawiałabyś z nim i poczuła napewno lepiej. lepiej wcześniej się z tym udać niż kiedy chorobą będzie postępowała. Będzie wszystko dobrze! :)

przez Pstryk 29 sty 2008, 11:14
Cześć aga99. Miło Cię poznać.

Mi się wydaję, że to przez dotychczasowy tryb życia, wychodzi to, że obracałaś na 'trzy etaty'. Zespół przewlekłego zmęczenia? Tak czy siak trzeba do lekarza.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rolingstone 29 sty 2008, 11:25
Zgadzam się z bethi, to przewlekłe zmęczenie, może wypalenie. Warto skorzystać z porady lekarza :)
Nerwicę można pokonać :)

.

przez człowiek z lasu 29 sty 2008, 15:05
WItam, byc moze to jest przewlekle zmeczenie, chociaz ja tak mialem tez i mam depresje, spalem i spalem nie chcialo sie wstawac, pozdrawiam.

przez C(c)złowiek 29 sty 2008, 16:54
Witam!

Oj znam to ciągłe zmęczenie... Nie jesteś z tym sama!

Pozdrawiam ciepło!
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez Pstryk 29 sty 2008, 22:00
człowiek z lasu napisał(a):chociaz ja tak mialem tez i mam depresje, spalem i spalem nie chcialo sie wstawac,

Bo niestety ignorowanie zespołu przewlekłego zmęczenia prowadzi do depresji.
Pstryk

przez Jovita 29 sty 2008, 22:24
aga99 napisał(a):Zdawało się, że mogłabym pracować na trzy etaty a i tak nie byłam zmęczona

a czy nadal podejmujesz kilka etatow ??
zrob sobie badania pojdz do lekarza i niech ci przepisze skierowanie , zbadaj takze koniecznie tarczyce.
ale moze to tez byc zespol przewleklego zmeczenia.

witaj na forum ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez michell 30 sty 2008, 12:01
witam:)
michell

Hej

przez Omega 16 lut 2008, 21:48
Witam wszystkich, jestem nowa na Waszym forum. Ja również mam podobne odczucia, wiecznie śpiąca, zmęczona 24/7 głowa mi pęka, a do tego dochodzą lęki egzystencjalne. Jakbym była oderwana od rzeczywistości. To, ze mam nerwice lękową, fobie to wiem. Nie wiem, co mam robić z tym wszystkich, czy ktoś czuje podobnie? Pozdrawiam

Sortuj wg