Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez Skazana 10 sty 2008, 21:23
Hej
Od kilku dni codziennie zaglądam na to forum.Czytam,szukam. Ale sama nie miałam odwagi napisać.
Jestem tu z powodu mojej depresji, choć ja nazwałabym to raczej brakiem sensu, siły, motywacji. Każdego ranka walczę z samą sobą- o normalne życie.Każdy dzień, to nieustanne zmuszanie się do tego,by istnieć.Brakuje mi sił.Nie wiem jak długo to wytrzymam.
Więc znalazłam Was,żeby znaleźć w sobie tę siłę. I ochotę,aby walczyć. Bo chcę żyć normalnie,choć ostatnio coraz częściej zastanawiam się,po co to wszystko.Dookoła słyszę tylko,że powinnam być szczęśliwa,że inni "to dopiero mają problemy",że robię "z siebie sierotkę", która nie radzi sobie w życiu. czy naprawdę nikt nie rozumie,że ja tego nie chcę,że nie chcę tak żyć.Coraz częściej myślę o skończeniu całej tej farsy,ale nawet na to nie potrafię się zdobyć.Pomóżcie .Proszę.
Tylko gruby sznur przywiązania
trzyma przy brzegu
nie pozwala uciec
skoczyć
utonąć

przez Ivona 10 sty 2008, 22:21
Witamy Cię cieplutko.. Dobrze że się przełamałaś i napisałas do nas. Napewno każdy kto będzie potrafił wesprze Cię dobrym słowem.
"Zrozum jeśli nie będę umiał zmusić się do życia.."

przez Zagubiony148 11 sty 2008, 19:38
Skazana napisał(a):Dookoła słyszę tylko,że powinnam być szczęśliwa,że inni "to dopiero mają problemy",że robię "z siebie sierotkę", która nie radzi sobie w życiu

Takich ludzi nie wolno słuchać - to egoiści. Nie liczy się problem tylko to jakie czyni spustoszenie w człowieku, witaj na forum!!!!!
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez K. 11 sty 2008, 19:51
Skazana napisał(a):Dookoła słyszę tylko,że powinnam być szczęśliwa,że inni "to dopiero mają problemy"

Tak się zastanawiam jak widzę te słowa : to znaczy, kto na świecie ma 'najgorszy' problem ? Nieuleczalnie chory ? Psychopata, a może ten kto nie ma rodziny ? Albo ten który nie ma środków na życie ?

Zawsze mówi się, że : ''inni mają gorzej'', bo faktycznie pewnie tak jest, ale nie należy przy tym bagatelizować naszych problemów i problemów innych ludzi.

Witaj :smile:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Pstryk 11 sty 2008, 22:06
Witaj Skazana. Miło Cię poznać.

Skazana napisał(a):czy naprawdę nikt nie rozumie,że ja tego nie chcę,że nie chcę tak żyć.

Nie, naprawdę, wszyscy Cię tu rozumiemy ;) Dobrze, że jesteś.
Pstryk

Sortuj wg