To i ja może się przywitam ...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

To i ja może się przywitam ...

przez K. 04 sty 2008, 19:17
Witajcie.

Mam na imię Karolina - wiem, że banalne, ale przynajmniej (można powiedzieć) międzynarodowe.

Jak tutaj trafiłam ?
Szukałam sobie forum na którym będę mogła zobaczyć i przeczytać o problemach innych ludzi. Może żeby czasem kopnąć się w tyłek kiedy narzekam, że świat mnie nie kocha ? A może po to żeby czasem komuś poradzić ?

Jestem młodą osobą, która nadal kształtuje swoje poglądy i tym aktualnie się zajmuję - czyt. jest to moje główne zajęcie dnia. W jego skład wchodzi przede wszystkim nauka i bujanie w obłokach.

Zainteresowania ? Psychologia, kryminologia, historia, prawo, moda.
Lubię uczyć się języków obcych i zaskakiwać samą siebie.
Mam już receptę na życie, jednak nie wszystko mam do końca opracowane - i nigdy nie będzie, byłoby zbyt nudno.

Moje zalety ?
Przede wszystkim nie brakuje we mnie szczerości i otwartości, jestem perfekcjonistką - gdy coś robię staram się robić to dokładnie, w innym przypadku w ogóle się za to nie zabieram .
Wady ?
Pewnie to, że lubię dużo mówić, ale szczęście w nieszczęściu, że na temat.
Jestem często złośliwa, marudna, wredna i podła.

Nie lubię osób, które uważają się za pępek świata - bo to ja nim jestem ;]
A tak na poważnie - szanuję ludzi tylko z racji tego, że są ludźmi, ale na ciepłe słowa, dobroć i przyjaźń trzeba sobie zasłużyć.

To tyle, po co będę Was zanudzać, pewnie i tak nikt tego nie przeczyta ;]
Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie wygonicie takiej Brzyduli i Wredoty jaką jestem JA.

Karolina.
K.

przez luthien 04 sty 2008, 21:03
Ja przeczytałam cały :mrgreen: pomimo, że jestem ciut zmęczona i oczęta mi się z lekka kleją. Ja mam bardziej banalne imię :mrgreen: Agnieszka, ale nie będziemy się przecież licytować . Karoliny to fajne babki, wiem bo znam parę. No i witaj oczywiście!
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez K. 04 sty 2008, 21:05
No patrz !
Jak miło ;)

Khehe, Karoliny to zajebiste babki, ja to wiem, znam jedną (nie mówię o sobie ;P )

No witaj, witaj 8)
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 09 sty 2008, 20:03
Witaj K.. Spóźnione ale z calego serduszka: miło Cię poznać :D
Pstryk

Sortuj wg