Hej wszystkim chorym duszom

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej wszystkim chorym duszom

przez lopi777 02 sty 2008, 13:35
Witam wszystkich gorąco! Borykam się od sześciu lat z problemami depresji, stanów lękowych... Nie wiem co napisać, nie chce mi sie opisywać mojej historii więc na razie wkleję tylko to co możecie znaleźć w moim poście o lekach pod lekiem Luxeta
Po 6-ciu latach eksperymentów lekarz-pacjent-leki (depresja z silnymi stanami lękowymi) obecnie jestem posiadaczem ;) zestawu Rano-Luxeta25mg+Convulex300(to samo co Depakine)+Zomiren 1mg, Po poludniu-Luxeta25mg+Zomiren 1mg, Wieczorem-Lerivon 60mg+Convulex 300. Po wielu zmianach podstawowego leku antydepresyjnego na Luxetę na początku podszedłem raczej sceptycznie "ot kolejny eksperyment". Tak tez sie z poczatku czulem., alee po 3-4 tygodniach zauważyłem, ze cos zaczyna sie dziac. Biore Luxete trzeci miesiąc i w tym "zestawie" jaki opisałem całkiem nieźle funkcjonuję, nawet udaje mi sie czasem w pracy uciąć krotka pogawędkę. Nie chce zapeszyć,ale jest trochę lepiej, podpieram sie popołudniami po pracy piwkiem,czy dwoma,ale mam nadzieje,ze i to wkrótce nie będzie konieczne. Bywają jeszcze takie stany,że mam lęk nawet przed wyniesieniem śmieci z domu na podwórko,ale bywały dużo gorsze stany.Kiedyś może mi się będzie chciało to opisać,z resztą prowadziłem przez jakiś czas pamiętnik, napisałem kilkadziesiąt wierszy i tekstów piosenek, myślę nad tym aby stworzyć stronę www i to wszystko tam wrzucić, ale wiecie jak to bywa, od chęci do zadziałania czasem długa droga...Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio edytowano 02 sty 2008, 13:48 przez lopi777, łącznie edytowano 3 razy
Każda doba staje przede mną
Jak drzwi.
I nigdy nie wiem co będzie kiedy otworzę kolejne...
Pewnego dnia zaszedłem za daleko
I nic już nie jest takie jak było...

przez Zagubiony148 02 sty 2008, 13:42
lopi777 Witaj 8) :)

Jak tez czasem cos skrobne ale potem to sie juz do szuflady kladzie :(
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Net w pracy

przez lopi777 02 sty 2008, 14:03
szkoda zenie moge looknac na youtuba, ale niestety nie mam netu w domu a w pracy jest zablokowany :evil: o torrentach,rapshach, stronach z grami,gg i wiekszosci domen .prv tez moge sobie pomarzyc. No ale dobrze, ze jakos trafilem na te strone,przynajmniej widze ze nie jestem sam, bo kulawy to widac ze chory bo nie ma nogi ale jak wytlumaczyc komus co sie dzieje w twojej glowie... to se ne da :x a tutaj przynajmniej wiemy wszyscy o co chodzi, to znaczy kazdy indywidualnie ale jednak jakos tak wpolnie. nie wiem cos mi sie nie klei 8)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:10 pm ]
Zagubiony148
szkoda zenie moge looknac na youtuba, ale niestety nie mam netu w domu a w pracy jest zablokowany :evil: o torrentach,rapshach, stronach z grami,gg i wiekszosci domen .prv tez moge sobie pomarzyc. No ale dobrze, ze jakos trafilem na te strone,przynajmniej widze ze nie jestem sam, bo kulawy to widac ze chory bo nie ma nogi ale jak wytlumaczyc komus co sie dzieje w twojej glowie... to se ne da :x a tutaj przynajmniej wiemy wszyscy o co chodzi, to znaczy kazdy indywidualnie ale jednak jakos tak wpolnie. nie wiem cos mi sie nie klei 8)
napisalem to pod swoim witam hmm. nie poslugiwalem sie nigdy forum, jak ktos cos napisze pod moim postem to mam kliknac na niego na szybka odpowiedz, czy zjechac na dol i kliknac odpowiedz? sorki ale jestem lamerem jesli chodzi o fora, naprawiam komputery, ale nie siedze zbyt duzo w necie
Każda doba staje przede mną
Jak drzwi.
I nigdy nie wiem co będzie kiedy otworzę kolejne...
Pewnego dnia zaszedłem za daleko
I nic już nie jest takie jak było...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zagubiony148 02 sty 2008, 14:39
Po prostu " odpowiedz" :D
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez fru 02 sty 2008, 18:23
witam,

oczywiscie juz wiesz: nie jestes sam!
bo:
1) wszyscy cierpimy z powodu tego samego cholerstwa, ja tez walcze bardzo dlugo, od dziecinstwa wczesnego (prawdopodobnie w genach dostalam po matce)

2) nie wiem jak inni ale ja tez nie mam youtube'a w pracy ;)

pisz duzo!
to pomaga

Freud mowil, zeby spisywac emocje i ... wyrzucac. Podobno tak pomagamy sobie sie pozbyc wszystkich tych smieci...

pozdrawiam cieplo !!!!!!!!!
Don't want any part of depression or darkness
I've had enough
Sick and tired
Bring the sun
Or I'm gone, or I'm gone
fru

przez Pstryk 02 sty 2008, 21:14
Cześć lopi777. Miło Cię poznać.
Pstryk

Sortuj wg