...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Dunia 21 sty 2008, 20:59
Witam i trzymam kciuki, sama licze na poprawe, samo sie nie zrobi, ale jakos trzeba zaczac. Mysle, ze obecnosc tutaj nie jest ani przypadkowa, ani tym bardziej nie okaze sie jalowa. Powodzenia!

przez Pstryk 21 sty 2008, 21:11
A., wobec tych okoliczności - zajmij się nauką. Resztę spraw zostaw na później.
Pstryk

przez A. 22 sty 2008, 12:54
łatwo mówić, siedz sobie na dksiazkami choc i tak nic z nich nie wiesz bo nie umiesz sie juz skupic na niczym -- coz ale siedze, mam głupawa nadzieje, ze wynikna z tego jakies zaliczenia jednak
A.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 22 sty 2008, 18:51
Spróbuj sobie jakoś urozmaicić naukę ale przede wszystkim wyjdź chociaż na spacer raz za kiedy. Wiesz, to nie tak, że 'łatwo mi się mówi'. Gdybym nie przeżyła podobnych okoliczności nie odzywałabym się na temat.
Pstryk

przez A. 23 sty 2008, 15:48
nie wyrobie sie z nauka, a juz na pewno nie na jitrzejszy egzamin, spacer chyba odpada. wracam od ksiazek i notatek :cry:
A.

przez Pstryk 23 sty 2008, 16:27
Nie panikuje A.. Sama widzisz, że dajesz z siebie wszystko.
Pstryk

przez A. 24 sty 2008, 18:48
o talk dałam z siebie wszystko i nie zdała, a musze przyznac ze duzo sie nauczyłam i duzo umiałam. nawet nie moge powiedziec ze jakos chamsko pytal - jedyna rzecz ktora umialam pobieznie a on o nia zapytal. inna sprawa, ze potem pytania dawal bajkowe bo mu sie spieszylo wiec inni mieli pytania proste jedna osoba miała " niech pani opowie o swoim ulubionym..." swetnie, nie... dlaczego ja zawsze musze miec pech, to chyba rodzaj selekcji naturalnej - idioci musza zostac wyelimoiwani
A.

Sortuj wg