witajcie pozdrawiam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witajcie pozdrawiam wszystkich

przez pawlo2626 19 gru 2007, 01:23
Witam sam niewiem co mi jest ..ale wiem ze problemu nierozwize sam napewno a jesli juz to moze sie to kiepsko naprawde skonczyc ..Wiem pochowalem brata 4 miesiace temu mial 34 lata :-( ...niestety mysle ze zaczyna sie w mojej rodzinie psuc powaznie niestety fakty sa takie ze sytuacja dosc podobna jak ta ktora brat mial jakies 2 lata przed smiercia niestety do konca sobie z nia nie poradzil ..fakt ze nie skorzystal z zadnej pomocy...4 dni przed smiercia zrobil badania medyczne i dostal skierowanie natychmiast do szpitala nikomu o tym nie powiedzial dopiero po smierci lekarz ktory to skierowanie wypisal przypadkowo byl w szpitalu i poznal go powiedzial i powiedzial tylko przeciez on mial juz byc od 4 dni w szpitalu...mysle ze powodem glownym nie byly dolegliwosci serca mogl sie leczyc tylko problemy miedzy innymi z niedoszla zona ...moze jakies zalamanie niewiem jak sie to fachowo nazywa...zaczynam pomalu analizowac zachowania zony i niewiem czy to moze moja wyobraznia dodaje reszte tak wpiera mi ona sama gdy chce z nia spokojnie porozmawiac o problemach ..wiec chyba bede musial poszukac dobrego psychologa bo czuje ze mam racje z przeczuciami niestety te z czasu slubu ponad 2 lata temu byly trafne narazie w 98% ...
pawel

przez luthien 19 gru 2007, 08:51
Witaj na forum.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez Jovita 19 gru 2007, 14:24
rowniez witam.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg