Witam wszystkich normalnych inaczej:P

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich normalnych inaczej:P

przez Rockon 13 gru 2007, 21:56
Witam umęczonych i tych którym się udało.Trafiłem tu banalnie,szukając wiadomości o Xanaxsie.Strary ciul zemnie,46.Przedsiębiorca budowlany po przejściach osobistych,czyli dwa w jednym.Jeli chodzi o powody do dołów :lol:
............żyj tak,jakby następny dzień miał być ostatnim,to zła maksyma dla zdołowanych.

przez Extrawelt 13 gru 2007, 23:34
Witaj :smile: , normalność to bardzo względne pojecie :]
... obojetnie co sie dzieje zawsze moze
byc gorzej a jak jest calkiem do dupy to wtedy moze byc tylko lepiej...

przez atomek 14 gru 2007, 01:55
W takim razie ja również witam...mam tylko nieco mniej latek: 34 wiosny jakby ktoś pytał...ale tak naprawdę mam chyba z 600 lat....i tak się czuję....taa...zresztą kogo to może obchodzić w tej dzisiejszej cybernetycznej i odhumanizowanej rzeczywistości...?Jestem niestety tak banalny jak poranna bułka z masłem...jak nic do niczego...jak bezsens do (niby)sensu...jak....?Biorę Amitryptylinę od kilku lat i to niczego nie zmienia...Jedynie śpię w miarę jakimś tam snem robota na baterię... A śni mi się pustka zupełnie przenicowana na wskroś... Niczego nie czuję... Niczego nie pragnę... Marzenia to taka niby- planeta z odległych światów...chociaż...jakoś tam część z nich zrealizowałem... Niekonsekwencja? Być może...Jakie to ma znaczenie...?Choruję od 100 lat i jest tylko gorzej i gorzej....Poranki to koszmar...Noce to absurdalne światy rodem z Kafki...Dzień to jakiś wymysł chorego Demiurga,który chce mnie "ukrzyżować" na Golgocie codzienności...Ech...szkoda gadać... I nie piszcie mi uczonych dyrdymałów....ja jez nam na pamięć..Aczkolwiek miło WAS poznać ... :-) Jeden uśmiech na jeden dzień.....Hm :? .....
Nie ma NIKOGO i NICZEGO...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pyzia1 14 gru 2007, 10:45
atomek, Rockon, miło Was poznać.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Gort 14 gru 2007, 12:53
Cześć Wam. Miło poznać.
"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Dziwna rzecz, ale nawet cierpieć trzeba według szablonu, żeby być zrozumianym przez ludzi."

przez Pstryk 15 gru 2007, 18:58
Cześć chłopaki ;) Miło poznać
Pstryk

Sortuj wg