Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez lusy 10 gru 2007, 00:05
Witam wszystkich na tym forum.Śledzę WAsze historie od ok2lat,ale dzis postanowilam do Was dolaczyć.
Jestem po2 terapiach dla DDA,teraz zaczęłam 3.2 przerwane,dlatego stany lękowe do mnie wróciły.O nerwicy natręctw,zachowaniach kompulsywno-obsesyjnych,atakach paniki,lęku uogólnionym,maniafobii mogłabym już chyba ksiązkę napisac,zreszta jak połowa z NAs,podejrzewam.

Obecnie mieszkam za granicą i o tyleż trudne jest tu z terapią,że jako takiej terapii nie ma.Lekarz ogolny proponowal bym wrocila do PL,bo tu mi nie sa w stanie pomoc. Znalazlam pl terapie,ale to dopiero poczatki,a ja juz tak chcialabym byc zdrowa,spokojniejsza.

Wierzę,że kiedyś mi się to uda i Wam również.
Chciałabym podzielić się z Wami tym co przeszlam,tym co przechodze i tym co już wiem,a co mogło by Wam pomóc.
Myślę,że będzie to dla mnie jakaś swoista "podróż"- pełna ekstremalnych przeżyć,ale też i konstruktywnych rozwiązań.

Pozdrawiam
GDY BÓG DRZWI ZAMYKA,TO OTWIERA OKNO

przez shadow_no 10 gru 2007, 16:05
lusy, witam na forum!
Czuj się z nami dobrze. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez luthien 10 gru 2007, 16:18
Witaj lusy! :D
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 10 gru 2007, 20:11
Cześć lusy. Miło Cię poznać.

Wiara czyni cuda ale sama nie wystarcza do ich urzeczywistnienia ;) Trzeba również działać.
Pstryk

Sortuj wg