Hej:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej:)

przez Michał1990 29 lis 2007, 07:18
Cześć wszystkim:smile:

Jestem tu nowy i nie mam zdiagnozowanych żadnych zaburzeń.Byłem kilka lat temu u psychologa bo odczuwałem ciągły lęk nie wiadomo przed czym i doprowadzało mnie to do szału i płaczu:( To trwało tylko kilka dni ale nie mogłem wytrzymać.Prześladował mnie lęk że tak będzie już zawsze.Niestety nie potrafiłem pani psycholog wyjaśnić co mi dokładnie dolega więc stwierdziła że mam za mało magnezu. Po jakimś czasie zebrałem siły starałem się o tym nie myśleć.Pomyślałem że trudno przyzwyczaję się do tego i będę jakoś żył.I ta zmiana podejścia była chyba kluczowa bo poskutkowało stopniowym łagodnieniem lęków aż ustąpiły w ciągu jakiegoś miesiąca :smile: Potem wracało mi to czasem na kilka godzin co kilka miesięcy.Ale teraz cała sprawa znacznie bardziej się skomplikowała...wszystko jest nie tak jak ma być doszło do tego wiele nowych różnych rzeczy które rujnują mnie i moje życie prywatne :cry: Jest przy mnie pewna osoba którą bardzo Kocham przez ogromne "K" i wiem że ona też cierpi z tego powodu. :cry: Wydaje mi się czasem że Ona ma mnie już dość i mnie w końcu zostawi a Ona jest dla mnie całym życiem :cry: Mam zamiar w najbliższym czasie odwiedzić psychologa.Teraz już wiem co mam mu powiedzieć i jak wytłumaczyć co mi jest.Sam tego nie wiedziałem do niedawna ale poszukałem w internecie i znalazłem opisy wielu różnych zaburzeń psychicznych i to co Wy macie jest mojej sytuacji chyba najbardziej podobne...Zdaję sobie sprawę że moje problemy mogą być błahe w porównaniu do problemów innych ludzi na tym forum.To że tu dołączyłem jakoś mnie uspokaja i daje trochę optymizmu... :smile: Trzymajcie się życzę pełnego wyleczenia miło was poznać :smile:

przez pyzia1 29 lis 2007, 09:29
Hej :D To dobrze, że wybierasz się do psychologa, najważniejsze to ruszyć się i cos z tym zrobić, potem juz jakoś leci :D
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Mooni 29 lis 2007, 11:38
witaj Michał! myslę, że to dobra opcja, zeby jeszcze raz przejśc się do psychologa, ale ja bym ci radziła odwiedzić najpierw psychiatrę. Ja zrobiłam to właśnie w takiej kolejności i był to dobry krok ;)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 29 lis 2007, 14:39
Witaj Na forum... Mooni to, to ma jakies znaczenie kolejność?
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez makanti 29 lis 2007, 15:34
Witaj na forum!!!
...

przez Pstryk 29 lis 2007, 18:50
Hej Michał1990. Miło Cię poznać.
Pstryk

przez luthien 29 lis 2007, 23:05
Witaj na forum!!!
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez Jovita 29 lis 2007, 23:09
witaj michale ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez fiufiu 29 lis 2007, 23:11
Witaj. Ja tez bym ci radzil pojsc najpierw do psychiatry.
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez Michał1990 30 lis 2007, 14:48
Heh może to i racja że najpierw do psychiatry...Ja chciałbym trafić gdziekolwiek bo mam dość...Ostatnio co prawda jest lepiej ale było już tak wiele razy i wiem że prędzej czy później w krótkim czasie to wróci... :(

przez Akin 30 lis 2007, 18:53
witaj :) 3mamy kciuki za Was wszystkich........

i za samą siebie :(
Akin

Sortuj wg