Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez vigowawa 28 lis 2007, 07:53
mam na imie Piotrek, znalazlem to forum poniewaz chce sobie pomoc, mysle ze jestem w depresji, czesto nic mi sie nie chce, czuje sie ciagle samotny i nikt mnie nie rozumie i czesto mam bardzo czarne mysli... :( moze znajde tu pomoc... nie mam dziewczyny co mnie czasami doprowadza do szalu...zastanawiam sie czemu tacy debile ktorzy nei zasluguja na to maja po 3 dziewczyny naraz nie zawsze odpicowane lalunie... drazni mnie to ze nie rozumiem zycia

pozdrawiam

przez niespokojna_dusza 28 lis 2007, 10:17
cześć miśki. Te wesselsze i te smutniejsze:) Mam taką malutką prośbę. Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś lekarza od duszy w Krakowie? Takiego dobrego, co by umiał pomóc znaleźć się jakoś z powrotem. Ps. Nigdy nie byłem u żadnego psychologa, i jakoś się strasznie się nieswojo z tą myślą czuję, ale jest coraz gorzej i chyba trzeba będzię się wybrać:(

do Piotrek

przez rezygnacjaaktywacja 28 lis 2007, 14:57
Witaj ,heh widzę że nie jestem sam z takim problemem:/ właśnie to mnie też dobija:/ a te czarne myśli to u mnie codzienność :/ nikt nie zrozumie co gnębi ,czego sie obawia ,jaki jest sens codzienności ,do czego doprowadzi ,ma sie w sobie taką pustkę -ogromną potrzebę mieć kogoś bliskiego, kto by zrozumiał co sie w głebi czuje, pocieszyłby ,być dla kogoś potrzebny ,kochany i dla kogo miało by się sens życia .... a jak sie okazuje właśnie niektóre,(większosć) kobiet wolą takich facetów którzy ,ich olewają ,traktują jako zabawkę na chwilę ,po czym wykorzystują i porzucają :/ sam ich nie rozumiem dlaczego tak postępują :/ ale nadal 3mam sie jakoś ,choć przyznam że chwilami są takie myśli ,że sie nie uda w tym potłuczonym świecie ,że lepiej sobie odpuścić... ale po chwili zbiera sie jakoś człowiek do kupy uświadamiając sobie, że warto dalej kroczyć ,że ktoś w końcu ujrzy jakim sie jest naprawde w głebi dobrym jest, że tylko sie chce być kochanym i kochać a nie szukać przygód, nie szanując przy okazji uczuć innych kobiet :/ --- wstyd sie przyznać ze nasza płeć jest taka popier... ale cóż nie wszyscy jak widać to ;) hehe bo takich 3ch jak nas 2óch nie ma chyba ani jednego :))) kiedyś los przypomni sobie o nas 3ba wierzyć :):):):):):):):):):) pozdro.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vigowawa 28 lis 2007, 17:17
no tak ale kiedy moze byc juz za pozno.... to wlasnie kobiety niszcza tych dobrych romantykow...

przez smutna48 28 lis 2007, 17:27
to wlasnie kobiety niszcza tych dobrych romantykow...

zalezy jakie:) pozdrawiam i witam na forum ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez luthien 29 lis 2007, 22:54
Witaj. Zachęcam do pozytywnego myślenia, a nie tylko "bo to zła kobieta była". Jest dużo fajnych dziewczyn, tylko musisz się dobrze rozejrzeć. I nie szukaj na siłę, jak coś ma być, to będzie. Jak nie teraz, to za jakiś czas.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez Jovita 29 lis 2007, 23:03
witaj na forum ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez fiufiu 29 lis 2007, 23:06
Witaj :) Nie jestes sam z takimi problemami, wiem co to znaczy bol samotnosci. Trzymaj sie i biegusiem do lekarza po tableteczki.

przez Pstryk 01 gru 2007, 13:49
Hej vigowawa. Miło Cię poznać.

Jak się szuka, to się nie widzi tego, co koło nosa. Zazdrość tylko Cię dodatkowo zaślepi. Polecam więc zając się swoim życiem a nie czyimś. Poza tym życzę dużo cierpliwości. Pozdrawiam
Pstryk

przez makanti 01 gru 2007, 15:39
Witaj na forum :smile:
...

Sortuj wg