1

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

1

przez Anonime 27 lis 2007, 23:50
:(
Ostatnio edytowano 29 lis 2007, 22:46 przez Anonime, łącznie edytowano 1 raz

przez poetka30 28 lis 2007, 03:00
Koniecznie musisz iść do specjalisty najlepiej do psychiatry i do psychologa i nie ma na co czekac ,bo szkoda zycia .samo ci raczej nie przejdzie ,to poprostu trzeba leczyc.
to ja poetka zachęcam wszystkich zebyście uprawiali śmiechoterapie...i kupcie sobie psa i leczcie się ,bo warto...

do Anonime

przez rezygnacjaaktywacja 28 lis 2007, 14:30
Witaj ,no masz problemik z tego co piszesz :/ zawsze tak miałeś? od jak dawna jak można oczywiście zapytać ? nie wiem czy ci coś to da ,ale spójrz na to z innej strony ,masz ukochaną osobę przy sobie ,prace jak to praca ale masz ją a myślisz o takich sprawach :/ widać ze nie rozumiem w czym problem sorry ,ale wydaje misie ze to kwestia strachu przed czymś (jakieś inne masz problemy może) wyładowujesz swoją złość, lęk a powinieneś otworzyć sie względem ukochanej osoby - czy ona wie co poczyniasz i jakie myśli ciebie nachodzą??? chyba raczej nie... spróbuj ,może wspólnie znajdziecie rozwiązanie i być może lepiej się poczujesz, bo w końcu po to siebie macie, a tym bardziej iż myślisz o dziecku ,zrozumie na pewno twoje obawy ,ale myśle że warto poznać jej zdanie ,co myśli ,czym ciebie pocieszy itp.. Ja bym spróbował ,lecz co ty postanowisz -twoja wola ;) to 3maj sie i nie miej żalu do mnie za odpowiedż ,narka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 29 lis 2007, 18:43
Hej Anonime. Miło Cię poznać.
Pstryk

Sortuj wg