pytanie..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

pytanie..

przez ga88 26 lis 2007, 20:33
witam wszystkich.
Mam pewien problem i wiążące się z nim pytanie, nie mam odwagi by powiedzieć o tym moim bliskim, ale również nie jestem pewna czy nie wyolbrzymiam całej sprawy. W ostatnim czasie miałam kilka dziwnych "napadów". Każdy z nich charakteryzował się tym samym: przeraźliwy, paraliżujący strach (sama nie wiem przed czym), kołatanie serca, drżenie rąk, ucisk w brzuchu. Zdarzało się to w różnych miejscach: w domu, na uczelni, w tramawaju, występowało różne nasilenie objawów. Do tej pory nie miałam żadnych problemów zdrowotnych, tylko troche nasilone bicie serca przed zaśnięciem. ? "ataki" nie są tak silne, bym nie umiała nad nimi zapanować, poza tym mijają dość szybko- 2-3 minuty. Nie wiem, czy jest to problem z którym powinnam zgłosić się do lekarza
Jeśli ktoś potrafi odpowiedzieć na moje pytanie, bedę wdzięczna.

przez makanti 26 lis 2007, 23:02
Witaj ga88 Myślę że powinnaś zgłosić się z tym problemem do lekarza.
Bardzo Ciężko jest tak gdybać...
...

przez edzia 26 lis 2007, 23:07
U mnie zaczęło się podobnie :cry: Potem dołączyły się inne objawy i tylko pogrążyłam się w chorobie.Gdybym mogła cofnąć czas napewno zaraz po pierwszym ataku zgłosiła bym się do lekarza.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 27 lis 2007, 23:05
Cześć ga88. Miło Cię poznać.

Wygląda na nerwicę a jak jest to naprawdę nie gniewaj się ale nie jesteśmy upoważnieni do stawiani diagnozy. Wizyta u specjalisty tak czy siak wyjdzie Ci na dobre. Jeśli Twój stan wymaga leczenia, lepiej zacząć wcześniej niż późńiej ;)
Pozdrawiam
Pstryk

Sortuj wg