przerwa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przerwa

przez smutna48 20 lis 2007, 09:17
Na jakiś czas rezugnuje z forum. ie jestem nawet juz w stanie udzielac rad komu kolwiek nie umiem pomuc samej sobie nie korzystam z pomocy jaką chcą mi oferowacjestem widocznie zła bo sprawiam przykrośc innym... wam nie chce nie chce nikomu zaszkodzić wiec na wszelki wypadek znikam.
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez pyzia1 20 lis 2007, 10:13
smutna, na prawdę musisz? Myślisz, że jeśli znikniesz to będzie Ci lepiej?
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Mooni 20 lis 2007, 12:10
smutna48 napisał(a):nie chce nikomu zaszkodzić

hej, Smutasku, szkodzą nam tylko ci, którzy nas nie chcą zrozumieć ;)
Po co masz dusic w sobie emocje, skoro możesz je zwymiotować. Zastanów się i wracaj.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 20 lis 2007, 13:38
sama siedzi w tym blocie z przyzwyczajenia juz i jak widac za szybko z niego nie zrezygnuje ,po prostu dobrze jej tak , ma wikt i opierunek ,a co bedzie jak kiedys i matki zabraknie ? kto ja bedzie utrzymywal ?
ktos mnie własnie wk takimi tekstami :twisted: ktos kto gowno wie a lubi sie mieszac w sprawy innych :cry:
Susan Taylor

przez depresyjny86 20 lis 2007, 13:53
Smutna prosze nie rezygnuj z forum,nikomu nie szkodzisz,szkodzą tylko Ci co nie chcą zrozumieć.
Prosze nie odchodż
:)

przez smutna48 20 lis 2007, 16:50
wmieszała się zrobila ze mnie jakiegoś pasozyta a rozmowa dotyczyla leczenia a nie tego. Po za tym przeciez robie do diabła co mogę !!!! pracowałam sama nie odeszłam :cry: chciałąm zostać zatruwało mi babsko zycie ale chciałam zostać dziś byłam na kolejnej rozmowie ledwo tam dojechalam zmarznieta i co usłysząłam kiedy wkładała moje CV w stertę innych? zadzwonimy do pani :cry: chciała bym mieć jakis punkt zaczepienia ale nie mam powiedziec że to co ja zrobie ze swoim zyciem czy się lecze czy nie to wyłacznie moja sprawa!!! jesli xchodzi o prace to kompletnie mnie to zdruzgotalo skąd taki osąd nade mną??????? ktoś się wciął nawciskał mi i mysli że ma racje ktoś inny pwiedział że dobrze mi tak że choruje :twisted: ja juz mam dośc ludzie jak dziś ze soba nie skończe to cud będzie nad wisła :cry:
Susan Taylor

przez .Tomek 20 lis 2007, 19:47
smutna48, Ty bardziej sobie już zaszkodzisz niż nam. [nie mówię, że opuszczając forum, ale tu nikomu nie zaszkodzisz] Pozdrawiam ;)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez smutna48 20 lis 2007, 20:17
nie wiem czuje się paskudnie pisze jakies bzdury nie umiem się skupić na tym co czytam ogolnie chyba ze zmęczenia jak wrocilam to spalam jakieś 3 godz :shock: ciągle czuje się zmęczona i moze to z braku ruchu powietrza? sama juz nie wiem
Susan Taylor

przez depresyjny86 20 lis 2007, 20:46
Smutna prosze nie rób sobie nic,nie kończ ze sobą...
:)

przez makanti 21 lis 2007, 00:31
smutna48 wszystko będzie dobrze i wszystko się ułoży :smile:
...

Re: Tak pokręcona ,że zapomniałam sie przywitać...Cześć:)

przez Pysiak79 21 lis 2007, 17:02
smutna48 napisał(a):Na jakiś czas rezugnuje z forum. ie jestem nawet juz w stanie udzielac rad komu kolwiek nie umiem pomuc samej sobie nie korzystam z pomocy jaką chcą mi oferowacjestem widocznie zła bo sprawiam przykrośc innym... wam nie chce nie chce nikomu zaszkodzić wiec na wszelki wypadek znikam.

Smutna,nie odchodż,nie wyłączaj się!wiem,że jest Ci bardzo trudno...ale dasz radę,musimy dawac sobie radę!!!nie jesteś zła tylko za dobra,za wrażliwa a inni tego nie kapują;to jest Twoja zaletą!!!jesteś fajna dziewczyna,ja to wiem!!!pamietaj o tym!!!!pozdrawiam z zielonej wyspy
Pysiak79

Sortuj wg