Nie będę oryginalna - cześć wszystkim;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pchła 19 lis 2007, 16:35
Witam wszystkich.
Zarejestrowałam się na forum bo choruję na depresję i już sobie nie radzę. Teoretycznie nie powinnam tak pisać, bo biorę leki, chodzę na terapię (co prawda dopiero od miesiąca) i powinno być coraz lepiej, ale nie jest. Czuję się osamotniona, bezradna, pogrążam się tylko w coraz większej beznadziei. Brak mi energii i zapału do życia, do robienia czegokolwiek, nic mnie nie cieszy. W dodatku jestem zła na siebie, bo zdaję sobie sprawę że inni mają większe problemy niż ja i jakoś się trzymają i sobie radzą.
Nie mam w swoim otoczeniu nikogo, kto by mnie naprawdę rozumiał (co prawda są 2 osoby, ktore mnie bardzo wspierają, ale one nigdy nie przeżyły depresji, więc trudno jest im mimo wszystko zrozumieć, co czuję). Może dlatego właśnie tu trafiłam - brakuje mi kontaktu z osobami, przed którymi nie będę musiała udawać że wszystko jest ok, że studiuję (przez depresję rzuciłam studia, bo sobie nie radziłam, ale niewiele osób o tym wie), które zrozumieją...

przez Mooni 19 lis 2007, 19:36
Pchła napisał(a):Nie mam w swoim otoczeniu nikogo, kto by mnie naprawdę rozumiał

czyli standardzik ;)
witaj :D
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez .Tomek 19 lis 2007, 20:32
Witam na forum.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez makanti 19 lis 2007, 23:52
Witamy na forum!!! Daj sobie trochę czasu a na pewno zobaczysz efekty :smile:
...

przez edzia 20 lis 2007, 00:16
Pchła napisał(a): biorę leki, chodzę na terapię (co prawda dopiero od miesiąca
cierpliwości zaczną działać już niedługo ;)

przez Pchła 20 lis 2007, 12:49
Dzięki za miłe powitanie i słowa otuchy :)

przez Pstryk 21 lis 2007, 20:53
Cześć Pchła. Miło Cię poznać.

Cierpliwość to cnota, której musisz się nauczyć podczas chorowania. Bądź cierpliwa a nie pożałujesz ;) bo czasem bywa tak, że przez niecierpliwość nie zauważamy efektów.
Pstryk

przez smutna48 21 lis 2007, 21:52
Hello :)Pchełko
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pchła 06 maja 2013, 15:43
Witam po dłuuuuugiej przerwie :) Postanowiłam wrócić na forum, mimo, że większość spraw, z którymi wylądowałam tu po raz pierwszy, ułożyła się pomyślnie. Udało mi się pożegnać depresję i nie wraca już od kilku lat, w międzyczasie wyprowadziłam się na "swoje" (co rozwiązało m.in. ustawiczny konflikt z moją mamą, o którym tu kiedyś pisałam - teraz nasze relacje są lepsze niż kiedykolwiek :smile: ), mam stałą pracę, rozpoczęłam kolejne studia i nawet na nich przetrwałam, obecnie kończę 4. rok i mam już pierwszy rozdział pracy magisterskiej :smile: A przede wszystkim moje nastawienie znacząco się zmieniło. Oczywiście jednak nigdy nie jest tęczowo, tak więc i tym razem pojawiłam się tu z pewnym problemem ;) Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się poukładać myśli - tak, jak te kilka lat temu, gdy się tu zarejestrowałam (dzięki! takie wsparcie od nieznajomych ludzi jest bezcenne!).

Pozdrawiam ciepło.

przez Mihau 06 maja 2013, 16:02
Hej! Fajnie że u Ciebie lepiej! :)

przez malenstwo31 06 maja 2013, 17:56
już sie trochę pogubiłam w watkach:) witam wszystkich serdecznie. Jestem po pierwszym takim ataku. zawsze myslałam,ze jestem silna a tu i mnie dopadło

Sortuj wg