NOWA JA?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

NOWA JA?

przez Aniołek23 14 lis 2007, 02:03
Witam wszystkich!Mam na imię Ania mam 23 lata i właściwie nie wiem dlaczego własnie dzisiaj poczułam potrzebe odwiedzenia tego typu forum bo nie mam depresji przynajmniej tak mi się wydaje i czuje sie dobrze.Fakt rok temu powinnam tutaj być bo moje zycie to była raczej pusta pozbawiona sensu wegetacja.I pomimo że teraz ŻYJE nie jestem juz tą samą osobą... czasem mnie to przeraża
Ania

przez Pstryk 14 lis 2007, 19:38
Witaj Aniołeku23. Miło Cię poznać.

Nie bój się siebie Kochanie. To najlepsze co mogło Cię spotkać. Wiem z autopsji ;) Nie pozwól lękom zniwelować Twojej ciężkiej pracy.
Pstryk

przez Aniołek23 14 lis 2007, 22:38
Jakoś nie moge się przełamać i trudno mi napisać o tym co mnie niepokoi ale jakoś może mi się to uda. Czytałam na forum wiele historii i jakoś tak odniosłam wrażenie że mój problem w porównaniu do innych jest błachy ale może znajdzie sie ktoś kto będzie umiał mi pomóc i odpowiedziec na moje wątpliwości. Na początku napisze troszke o tym co mnie spotkało. Ponad rok temu udałam sie do lekarza rodzinnego który rozpoznał u mnie zaburzenia nerwicowe. Moje życie było wtedy okropne żyłam sobie bez celu w zasadzie określam to wegetacją byłam wiecznie zmęczona prawie nie spałam czasami udawało mi się nie płakać i straszliwie chudłam. Miałam nieudane próby samobójcze. Siedziałam całymi dniami sama w domu a jeżeli ktoś przyszedł udawałam że wszystko jest w porządku i marzyłam żeby sobie poszedł. Lekarz przepisał mi jakieś antydepresanty i leki na poprawe snu dostałam też skierowanie do psychologa ale nie skorzystałam troche teraz żałuje. Postanowiłam sama się z tego wycignąć udało mi sie po kilku miesiącach ale nie wiem czy do końca. I to jest mój problem. W zasadzie żyje teraz normalnie ale czasem to wszystko wraca co prawda na chwilke na zasadzie "jednodniowego spadku formy". Boje sie też pić alkohol bo niedawno popełniłabym samobójstwo pod jego wpływem bo poczułam bezsens taki jak dawniej nie wiem skąd to się wzięło. A do tego wydaje mi się że nie mam w sobie uczuć wszystko traktuje jakby mnie nie dotyczyło pomimo ze mnie dotyczy nie umiem inaczej tego opisać bo to jest bardzo dziwne. Może ktoś wie co się ze mną dzieje? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ania

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 15 lis 2007, 19:29
Witam serdecznie ;) I pozdrawiam :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Aniołek23 15 lis 2007, 22:50
ja też was witam jeszcze raz ciesze się że nie jestem tu sama pozdrawiam
Ania

przez jumbo_papaja 17 lis 2007, 17:25
Aniołek23 :lol: jestem tu pierwszy raz moze mi to pomoze pozdrawiam

przez smutna48 17 lis 2007, 18:54
byłam wiecznie zmęczona prawie nie spałam czasami udawało mi się nie płakać i straszliwie chudłam. Miałam nieudane próby samobójcze. Siedziałam całymi dniami sama w domu

Witaj Aniołku23 miałam to samo nie wzielo się z nikąd ale wiem przez co przechodziłaś. To może unikaj alkoholu on nie pomaga poprostu nie pij przynajmniej na razie od tego jeszcze można się uchronić ;) najgorsze jest samopoczucie bo przed tym nie da się uciec :?
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg