pozdrawiam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

pozdrawiam wszystkich

przez ewa7519 26 paź 2007, 23:01
pisze po raz pierwszy i prosze zebyscie mi pomogli podjac decyzje mam objawy nerwicy kolatania serca zawroty i palące bole glowy do tej pory obylo sie bez lekow bo po prostu sie ich balam sporadycznie pramolan ostatnio zrobilam eeg i neurolog stwierdzil jakies nieprawidlowosci przepisal mi od razu trzy leki clonazepam,tegretol,cavinton po przeczytaniu ulotek po prostu boje sie je brac poradzcie czy mozna bez ?

TO FORUM DAJE MI SIŁE!

przez morpheus 27 paź 2007, 01:40
witaj ewo7519 moze skonsultuj sie z psychologiem moze problem tkwi w nerwach czesto tak jest ale to oczywiscie nie musi byc prawda skonsultuj sie z innym lekarzem co on na to...roznie to bywa ichoc chcieli bysmy to jest to nie mozliwe ale lekarz to tez czlowiek i moze sie mylic nie strasze oczywiscie bo to nie o to tutaj chodzi ale dobrze zrobilas czytajac ulotki o tych lekach zanim zaczelas je braz ale skoro sa to leki dopuszczone do obiegu moze nie boj sie ich moze akurat one Ci pomoga zycze powodzenia i mile spedzonego czasu na forum <tuli>
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez Pstryk 27 paź 2007, 09:06
Witaj ewa7519. Miło Cię poznać.

Też doradzałabym konsultację z innym neurologiem i z psychiatrą. Trzy takie poważne leki na raz - też bym się przeraziła. Właściwie, jaką nieprawidłowość odkrył ten neurolog?
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jestescie kochani

przez ewa7519 27 paź 2007, 21:11
dziekuje ze napisaliscie dodatkowa konsultacja na pewno mi sie przyda boje sie lekow bo probowalam wczesniej roznych i nie moglam po nich funkcjonowac a ze jestem mama trzech lobuziakow musze byc zawsze ok nie jest ze mna az tak zle i dlatego chcialam sie dowiedziec czy ktos probowal walczyc z ta choroba po prostu sila swojj psychiki czy to jest w ogole mozliwe pozdrawiam wszystkich

przez morpheus 27 paź 2007, 22:52
pamietaj ewo7519 ze wsystko jest mozliwe puki tego chcemy iwierzymy w to co chcemy zycze powodzenia ze szczerego serca... ;)
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez Pstryk 30 paź 2007, 17:44
ewa7519, nic nie musisz :!: Samotna walka zasługuje na podziw, ale nie sądzę aby Ci chodziło o oklaski. Najwyższy czas, aby pomyśleć o sobie - w kategoriach "jestem", "czuję", "myślę" świadomie - mam swoje potrzeby. To nie egoizm. To właśnie troska o osoby, które się kocha.
Pstryk

Sortuj wg