nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nowa

przez kasta 24 paź 2007, 22:21
Czesc!
Chce sie przywitac, jestem nowa!!!! Moja nerwica trwa od pol roku, chociaz chorowalam juz wczesniej. Wrocilam do kraju, zeby sie podleczyc i szukam dobrego lekarza w Lublinie. Czytalam u Was cos o doktorze Kopaczu.... Jesli ktos cos wie, to prosze o informacje...
Pozdrawiam Was Wszystkich...
Ps. Sluchajcie!!! Jestesmy mlodzi i atrakcyjni, wspaniali!!!! Ludzie w naszym wieku robia tyle fajnych rzeczy a my boimy sie wyjsc z domu! To bez sensu!!! W czy niby mamy byc gorsi? Nie jestesmy inwalidami!!! Odwagi!!!
kasta

przez Pstryk 24 paź 2007, 23:03
Cześć kasta. Miło Cię poznać.

Nie jestem z Lublina, więc niewiele mogę pomóc w kwestii tego nazwiska. Poza tym, masz całkowitą, absolutną, świętą rację:
Ps. Sluchajcie!!! Jestesmy mlodzi i atrakcyjni, wspaniali!!!! Ludzie w naszym wieku robia tyle fajnych rzeczy a my boimy sie wyjsc z domu! To bez sensu!!! W czy niby mamy byc gorsi? Nie jestesmy inwalidami!!! Odwagi!!!

Pozdrawiam cieplutko.
Pstryk

przez morpheus 25 paź 2007, 01:33
kasta napisał(a):Ps. Sluchajcie!!! Jestesmy mlodzi i atrakcyjni, wspaniali!!!! Ludzie w naszym wieku robia tyle fajnych rzeczy a my boimy sie wyjsc z domu! To bez sensu!!! W czy niby mamy byc gorsi? Nie jestesmy inwalidami!!! Odwagi!!!

masz racje nie bojcie sie wjsc poza wasze echelado spokoju czyli dom swiat Was potrzebuje, jestesce jak Jednorożce piekni wspaniali i czysci macie czyste mysli (niewinne) malo juz jest takich jednorożców dlatego musicie sie pokazac ze jestescie, glowa do gory bo bez was ten swiat bylby tylko ruina ale Wy nadajecie temu wszystkiemu sens
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amicuss 25 paź 2007, 13:34
Kasta,witamy cieplutko na forum :)
Cierpienie wymaga wiecje odwagi niz śmierć.
Nie bierz życia na serio-i tak nie wyjdziesz z niego żywy.

przez kasta 26 paź 2007, 21:21
Trzeba nauczyc sie jakos z tym zyc i nie dac sie zamknac w domu!!! Mam swoje plany, za 2 miesiace wracam do Wielkiej Brytanii (wrocilam, bo bylo mi ciezko z ta przypadloscia). I bede realizowac swoje plany, wyjade, chocbym miala to zrobic na kolanach...
Buziaki

Sortuj wg