witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez sabcia 22 paź 2007, 12:12
witam znalazlam sie na tym forum gdyz szukalam jakiejs porady na internecie. Mam 18 lat i cierpie na depresje od jakis 2 lat. Powtarzajace sie stany depresyjne niszcza mi zycie. Mam coraz czestsze npady lekowe. A kiedy przychodzi tzw rozowy okres smieje sie ze swoich problemow. Wszyscy mysla ze jestem leniwa i poprostu nic nigdy mi sie nie chce. A kiedy popadam w coraz wiekszy dolek dzieja sie ze mna przykre rzeczy. Dzisiaj jestem w najgorszym stanie od jakiegos pol roku. Prawie 3 tyg nie wychodzilam z domu :cry: malo sypiam i przestalam patrzec w lustro a najgorsze jest to ze nie mam komu o tym powiedziec zeby nie mysleli ze jestem wariatka.

przez Jovita 22 paź 2007, 14:15
witaj , nie przejmuj sie slowami innych , teraz skup sie tylko na sobie , miej w d..pie to co inni mysla ty mozesz tylko dazyc do tego zeby byc zdrowomi rob to dla siebie a nie dla innych , tu na forum nikt cie nie potraktuje jak wariatke bo jakby tak bylo to by znaczylo ze tutaj na forum mamy wariatkowo.. nie jestes i nie bedziesz sama my tu wszyscy stwarzamy ciepla atmosfere , czuj sie jak u siebie!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez monika20 22 paź 2007, 15:27
Witaj :smile:
Czuje się podobnie jak ty, niestety... lecz zmuszam się by wychodzić z domu na uczelnie. Jak jestem w domu w weekend to zajadam swój nastrój i poczucie beznadziejności.

Nie mam z kim o tym pogadać, bo tak naprawdę to nikt mnie nie rozumie z mojego otoczenia... a poza tym wstydzę się mówić o swoich uczuciach :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sabcia 22 paź 2007, 16:01
Ja tez i czuje ze jest coraz gorzej teraz siedze w domu i wlasnie przyszla mama wiec musze przybrac wesola mine co przychodzi mi z coraz wiekszym trudem. :cry:

przez Pstryk 22 paź 2007, 16:55
Cześć sabcia. Miło Cię poznać.

No, Słoneczko, chyba najwyższy czas, aby przestać udawać - właściwie niby robisz to dla innych, ale czy oby na pewno nie unikasz w ten sposób przyznania się przed samą sobą, że potrzebujesz pomocy? Jesteś pełnoletnia. Możesz sama zgłosić się do lekarza w tej sprawie i sama podjąć leczenie. Nie potrzebujesz czyjejś zgody czy akceptacji. A jeśli bardzo obawiasz się reakcji otoczenia, nikt przecież nie musi o tym wiedzieć.
Pozdrawiam.
Pstryk

przez Jessica ;) 30 paź 2007, 19:14
nie wiem co jest dobre bo sama jeszcze nie próbowałam wyjść spod maski.. ale może mają rację. W końcu sami to przeżyli. No to jak? przestajemy udawać? łatwo powiedzieć ale trzeba próbować ;)
kiedy z każdym dniem życie traci sens... :(

przez morpheus 30 paź 2007, 20:14
Witaj a kregu depresjonistow sabcia
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez .Tomek 30 paź 2007, 20:24
Witam sabcia, masz na imię jak moja mama hehe :) Pozdrawia Cię. I słówko ode mnie, nie ma co się wstydzić choroby, każdemu może się zdarzyć i radzę poszukać pomocy bo warto ;) trzymaj się :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg