Jestem nowa i szukam pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem nowa i szukam pomocy

przez Myszeczka900 17 paź 2007, 21:51
Chciałam się przywitać serdecznie.Od pół roku choruję na napady lekowe,i silne załamnie nerwowe.Nie radze sobie.Chodze na terapię ale mam dosyć życia nienawidze siebie.Koccham pomagać innym ale nikt nie umie pomoc mnie,Pozdarwiam
aga_stokrotka@wp.pl
Piszcie jak macie jakiś propblem odpwiem napewno:*******

przez przebiśnieg 17 paź 2007, 23:30
Czesc,Myszeczko:)
moze najpierw powinnas pomyslec o sobie???
moze Tobie moglabym jakos pomoc?
w koncu siedze juz w tym 5 lat i wydaje sie,ze juz jestem blizej uzdrowienia i wolnosci niz dalej..
tymczasem pozdrawiam Cie bardzo goraco.
trzymaj sie dzielnie:)
bedzie lepiej,zaufaj mi:)
..everything you know is everything you own..

przez morpheus 18 paź 2007, 02:03
zgadzamsie z przebiśniegiem zacznij moze od siebie od swoich pasji moze w Twoim przypadku to jest wlasnie klucz a warto sprubowac bo przecierz nie masz nic do stracenia pozdrowy morpheus
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pyzia1 18 paź 2007, 08:49
Wiesz, mi terapia też nie pomogła, chociaż wiązałam z nią duże nadzieje. To chyba nie takie proste znaleźć dobrego terapeutę. Nie wiem, czy mogę Ci w jakis sposób pomóc, w końcu jakoś siebie do końca nie umiem wyleczyć:)Ale zawsze można spróbować.

przez Myszeczka900 18 paź 2007, 12:31
Terapia mi daję dużo,jakby taką wolność...mój psycholog jest wspaniały,pomaga mi jak może,mam to szczęście że jest moim sąsiadem i mieszka w tej klatce co ja,więc o każdej porze dnia i nocy mogę być u niego...
Po za tym bardzo potrzebuję osób które by mi pomogły i wspierały mnie...które raczyły by mnie dobrym słowem a także i karciły...dlatego szukam tego w inetrnecie bo przyjaźnie wirtualne są najlepsze...
Ja uwielbiam pomagać innym więc piszcie do mnie meile i na gg...ja chętnie pomogę i wysłucham mam ten dar który ma niewielu"Potrafie słuchać"
Pozdrawiam
Agnieszka

przez mia25 18 paź 2007, 15:38
hej Myszeczka900.ja choruje prawie 5 lat i dopiero zamierzam iśc na terapię.na razie zaczełam brać leki.a ty powinnas sie skupić na sobie.jakby co u mnie zawsze możesz liczyć na dobre słowo:)pozdrawiam
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez Pstryk 18 paź 2007, 19:22
Cześć Myszeczka900. Miło Cię poznać.
Na forum na pewno znajdziesz dużo osób, które będą Ci wdzięczne za zainteresowanie i pomoc. Zachęcam do przeglądania tematów.
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

przez nike2013 18 paź 2007, 22:48
Cześć Myszeczka900
Myszeczka900 napisał(a):mam ten dar który ma niewielu"Potrafie słuchać"
To piękny dar, w dzisiejszym świecie nie wszyscy potrafią wysłuchać lub też nie chcą.... Na pewno taka duszyczka jak Ty bardzo nam się tutaj przyda 8) Jeszcze raz witam na forum i pozdrawiam :D
Jedni powinni w nagrodę żyć po raz drugi, inni za karę.

przez Jovita 19 paź 2007, 11:32
witaj myszeczko , nie martw sie nie jestes sama , my ci pomozemy jak tylko bedziemy mogli ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Myszeczka900 19 paź 2007, 14:31
Dziękuję wam kochani:******jestem wam wdzięczna bardzo:*****odzywajcie się na gadu proszę:)Chętnie was poznam:)I cieszę się że mnie nie skrytykowaliście z czym ostatnio się spotykam dość często:(

przez KAYUNIA 29 paź 2007, 22:14
witam Myszeczka. ja tez tu od niedawna. mam nadzieje ze razem jakos sie z tym wszystkim uporamy.dobrze, ze nie jestesmy sami na tym swiecie. glowa do gory

Sortuj wg