cześć :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć :)

przez fallen_warrior 14 paź 2007, 12:30
hey wszystkim. w zasadzie nie wiem czemu to robie, ale to ostatnio u mnie normalne.

choruje na depresje.
chyba chce wyrzucić z siebie, jak bardzo ta choroba zrujnowala moje krótkie zycie. moje ambicje, plany, uzdolnienia i nieczesto spotykany intelekt.

dzis jestem nikim. lecze sie, ale to dopiero poczatek.

powodzenia wszystkim, ktorzy walcza.
fallen_warrior
I feel like a defective model.

przez przebiśnieg 14 paź 2007, 13:44
witam..
wiem jak to jest..
ja jestem juz oddalona o 5 lat od tego najbardziej krytycznego momentu w moim zyciu..
na poczatku,5 lat temu,gdy wszystko sie zaczelo-moje zycie wydawalo mi sie nic nie warte,czulam sie przegrana,skonczona,zrujnowana,pragnelam zniknac z tego swiata..
teraz-po latach pracy nad soba,terapii,jestem wdzieczna losowi,ze zyje,malo tego-potrafie poczuc wdziecznosc za tamte doswiadczenia sprzed 5 lat i uwazam,ze zycie jest naprawde piekne i ze warto zyc!!!
Dzieki terapii stalam sie glebszym,madrzejszym czlowiekiem,inaczej patrze na ludzi i na swiat,potrafie wiecej zrozumiec i w ogole jakies lepsze jest to moje zycie..
i wiesz,wyznam Ci cos-kazde,nawet najgorsze wydarzenie w naszym zyciu ma swoj sens i kazde pojawia sie celowo!Teraz mozesz sie z tego smiac,ale kiedys,nawet sam nie wiesz jak szybko,zobaczysz,ze tak wlasnie jest..
Zycze duzo wytrwalosci na terapii,to bardzo trudna,ale wspaniala zyciowa wedrowka..
Badz dobra dla siebie,trzymaj sie dzielnie:)
..everything you know is everything you own..

przez jevii 14 paź 2007, 15:02
Cześć fallen_warrior , witaj na forum!

Pisz śmiało co leży Ci na serduchu. Pomożemy Ci a i Ty pomożesz
nam swoimi doświadczeniami. Grunt to się nie poddawać.

Pozdrawiam

~*~
Moja przestrzeń
Bo są dwa rodzaje bólu, Oskarku. Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe.
Cierpienie fizyczne się znosi. Cierpienie duchowe się wybiera.Éric-Emmanuel Schmitt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 14 paź 2007, 17:35
Cześć fallen_warrior. Miło Cię poznać.

Czasem trzeba upaść bardzo nisko, aby wzbić się bardzo wysoko. Myślę, że jeszcze będziesz szczęśliwy, ponieważ zrobiłeś bardzo duży krok w górę: rozpocząłeś leczenia.
Pstryk

przez fallen_warrior 14 paź 2007, 18:45
Witam ponownie i dziekuje za mile slowa na powitanie :)

Moze jeszcze podkresle, bo nie wynika to z mojego nick'u, jestem dziewczyna :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:53 pm ]
przebiśnieg napisał(a):i wiesz,wyznam Ci cos-kazde,nawet najgorsze wydarzenie w naszym zyciu ma swoj sens i kazde pojawia sie celowo!Teraz mozesz sie z tego smiac,ale kiedys,nawet sam nie wiesz jak szybko,zobaczysz,ze tak wlasnie jest..
Zycze duzo wytrwalosci na terapii,to bardzo trudna,ale wspaniala zyciowa wedrowka..

Absolutnie sie z tego nie smieje ! :). Mysle tak samo jak Ty. Nie rozumiem "dlaczego ja?" zachorowalam, ale wydaje mi sie ze nic co sie dzieje w moim zyciu nie jest przypadkowe. I jesli to mnie tylko nie zabije [doslownie], to wiem, ze mnie wzmocni.

Niestety nie uczeszczam na terapie. Jeszcze nie teraz. Nie czuje sie na silach. Lecze sie tylko farmakologicznie. Duze oparcie mam w rodzinie.
Dziękuję za miłe słowa :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:54 pm ]
przebiśnieg napisał(a):i wiesz,wyznam Ci cos-kazde,nawet najgorsze wydarzenie w naszym zyciu ma swoj sens i kazde pojawia sie celowo!Teraz mozesz sie z tego smiac,ale kiedys,nawet sam nie wiesz jak szybko,zobaczysz,ze tak wlasnie jest..

Absolutnie sie z tego nie smieje ! :). Mysle tak samo jak Ty. Nie rozumiem "dlaczego ja?" zachorowalam, ale wydaje mi sie ze nic co sie dzieje w moim zyciu nie jest przypadkowe. I jesli to mnie tylko nie zabije [doslownie], to wiem, ze mnie wzmocni.

Niestety nie uczeszczam na terapie. Jeszcze nie teraz. Nie czuje sie na silach. Lecze sie tylko farmakologicznie. Duze oparcie mam w rodzinie.
Dziękuję za miłe słowa :)
I feel like a defective model.

przez Gosiulka 14 paź 2007, 19:14
Jeszcze ja Ciebie przywitam [/b]fallen_warrior[b] Cześć i witam na forum
Przyjaciel forum

przez morpheus 14 paź 2007, 21:01
thx i pozdro zyczymy milego postowania i odnalesienie tutaj drogi po wolnosc
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

Sortuj wg