Żegnam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pstryk 10 paź 2007, 16:32
Powinieneś. Nie będzie zamętu, jak przestaniesz udawać przed sobą, że wszystko jest OK. Przecie chłopie masz prawo czuć się gorzej. Pozwól sobie pomóc. Nie zostawiaj Nas ze świadomością, że coś złego się z Tobą dzieje. Zbyt dużo osób Cię tu polubiło.
Pstryk

przez Jaśkowa 10 paź 2007, 16:32
nie no zacznij się teraz użalać nad sobą zjazd masz czy co???? to nie kwestia zamętu tylko my tu się o Ciebie martwimy !!!!!!!!! Tak trudno to zrozumieć!!!???? zbyt mało miałeś kłopotów i jeszcze w taki syf się ładujesz!!!?? wiadomo, że zrobisz jak będziesz uważał nikt Cię przecież na siłę nie przekona, ale ni dziw się nam , że się martwimy, empatia rzecz ludzka a poza tym zależy nam na Tobie i dziwne by było gdybyśmy olali temat lub go bagatelizowali !!!!!! Bodziec = Reakcja , tak to tu funkcjonuje, a czego się spodziewałeś????????
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Pstryk 10 paź 2007, 16:42
Jaśkowa, nie krzycz po nim bo się zamknie w sobie jeszcze bardziej. Myślę, że Tomek jest na tyle inteligentny, że wie co niosą ze sobą narkotyki - KAZDEGO RODZAJU.
Mnie na przykład bardziej niepokoi fakt, że coś się dzieje Tomek z Tobą takiego, że wszystko zaczęło Ci wisieć i na tym należy się skupić, jeśli pozwolisz Nam sobie pomóc.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 10 paź 2007, 16:56
ja nie krzyczę ;) i donośnie tłumaczę ;)
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 19 paź 2007, 19:01
dżejem straszne to nic tylko współczuć biedny głupi dzieciak :roll:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 19 paź 2007, 20:07
Jaśkowa, a Ty wszystkiego nauczyłaś się na cudzych błędach?
Pstryk

przez Jaśkowa 19 paź 2007, 22:28
bethi napisał(a):Jaśkowa, a Ty wszystkiego nauczyłaś się na cudzych błędach?

oczywiście, że nie na cudzych tylko na swoich i sama wiem jaką idiotką byłam i ile szczęścia miałam, że wtedy na nerwicę nie chorowałam bo to mnie najbardziej przeraża chorzy na nerwicę są tak podatni jak pączek na lukier i dlatego jestem przerażona poczynaniami Tomka boję się, że nie da rady jak pójdzie za daleko :cry:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 20 paź 2007, 10:00
Jak widać, mamuśkowanie tutaj nic nie da, poza pogorszeniem sytuacji. Właściwie, rozumie Tomka, też byłam zbuntowanym, zagubionym aniołem, jednak pozostaje wierzyć, że wszystko zakończy się dobrze. Wiem, że Tomek jest rozsądny i nie pozwoli siebie zniszczyć, czy to narkotykom, czy to innym ludziom. Myślę o nim codziennie cieplutko. Wierzę, że pewnego dnia wróci i stwierdzi, że już po wszystkim, że już odnalazł właściwą drogę życia.
Pstryk

przez Jaśkowa 20 paź 2007, 14:24
wiem bethi, że mamuśkowanie nic nie da, pozostaje ciepła myśl i wiara, że da radę.......
Przyjaciel forum

przez Myszeczka900 23 paź 2007, 13:10
Hm...przeczytałam ten temat calusieńki i mam nadzieję że nie jest to ten Tomek o którym ja myślę a jeżeli to on to po prostu postanowił zrobić jedno małe głupstwo...Z tutejszego tematu kojarzy mi się jeden Tomek z którym pisze na gg....Mogę sie mylić..Gdyby ktoś zechciał do mnie napisać na gg lub meila byłabym wdzięczna
aga_stokrotka@wp.pl

gg:9145493

przez Jessica ;) 30 paź 2007, 19:19
Tomek. odezwij się i powiedz co się dzieje.. wszyscy tak bardzo Cię o to prosimy. Rozumiem Cię i wiem że w takich chwilach różne myśli przychodzą do głowy... Mam nadzieję, że jednak jeszcze tu wrócisz.. :( :(
kiedy z każdym dniem życie traci sens... :(

przez jaaa 30 paź 2007, 20:21
wlasnie bracie- nie opuszcza sie rodziny ;)

przez .Tomek 30 paź 2007, 20:25
Nie wygrzebujcie śmieci z samego dna :) pobrudzicie się a po co. Co mam na myśli to nie zaprzątajcie sobie głowy starymi tematami :P Dziękuję za zainteresowanie hehe :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

żegnam was

przez mala_ta 31 paź 2007, 13:56
Muszę coś zrobić bo oszaleje :( Wczoraj zrobiłam specjalnie eksperyment połączyłam leki, których nie można właśnie łączyć :D antydepresant + tramal + piwo = odlot :D Miałam pewne problemy z oddechem i serce (arytmia) ale było inaczej, byłam w innym świecie chociaż przez chwile.
Jutro jest 1 listopada nie wiem czy zdołam się pozbierać i pójść na cmentarz do brata :cry:

Sortuj wg