witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez Patiz 25 wrz 2005, 13:54
Ja niemoge jak wiekszosc osob tutaj powiedziec ze nmam nerwice lękowa napewno gdyz nie usłyszalam jeszcze takiej diagnozy.Zaczełosie 2,5 roku temu od problemow z zasypianiem i dolegliwosci sercowych i okropnego strachu przed œmiercia zrobiłam ekg echo i inne badania oczywiscie wszystko w porzadku po jakims pol roku dolegliwosci sercowe mineły.Cichy lek przed smiercia pozostal.W tym roku latem mialam atak paniki myslalam ze umieram ,trafilam do kolezanki lekarki ktora dala mi syropik i tabletke przeciw bolowa odniosly wspanialy efekt uspakajajacy i tu wlasnie pojawil sie termin nerwica lekowa , i rada abym nie szła do psychitry bo bedzie mnie faszerował lekami ale ona jest anasteziologiemwiec nie wiem czy to dobra rada.Potym byla krotka chwila spokoju z objawami fizycznymi ,oczywiscie lek przed smiercia pozostał.Dwa tygodnie temu zmarła moja prababcia i oczywiscie zaczeło sie straszne bole glowy i zoladka .Lek przed wylewem i wrzodami.mysle o wizycie u lekarz ale nie wiem czy ogolney to dobry pomysł czy jednak nie powinien to byc psychiatra.

przez Ania 25 wrz 2005, 16:17
Czeœć. Sšdzę, że warto udać się do specjalisty. Jeżeli nie do psychiatry, to chociaż do psychologa. Któryœ z tych lekarzy (być może obaj - to zależy od Ciebie) Na pewno Ci pomogš. Spróbować zawsze warto. Pozdrawiam

przez Astro 26 wrz 2005, 12:12
IdŸ i nie zwlekaj bo nie warto się męczyć. A anestezjologów nie słuchaj bo oni sš dobrzy tylko do usypaiani ludzi, a nie leczenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez skorpius 26 wrz 2005, 13:34
niestety narwicę i tego typu zaburzenia leczy psychiatra i psycholog a nie inni lekarze, więc warto udać się do specjalisty, myœlę że człowiek sam może nie dać rady samemu poradzić sobie z niektórymi rzeczami, a jeżeli chodzi o leki, lepiej je brać i mieć spokój niż zamęczać się lękami, i o niczym innym nie móc myœleć

Sortuj wg