Witaaaam ;-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witaaaam ;-)

przez mntlik 28 wrz 2007, 03:00
Witam, zarejestrowałem sie tutaj poniewaz mam bardzo podobne problemy jak niektorzy z Was.

Mysle iz moge napisac po krótce co mi "dolega", nie zakladajac nowego topic'u.

Obecnie mam 20 lat, moje problemy zaczely sie kiedy mialem 15-16 lat (sprawdzanie czy gaz wylaczony, swiatlo, lodowka zamknieta (;p), nie zwracalem na to zbytnnio uwagi, ale myslalem ze jestem nienormalny ; D).
Przez nastepne lata towarzyszylo im uczucie niepokoju, strachu... wydawało mi sie na ulicy ze kazdy na mnie patrzy, problemy z konwersacja, podczas chodzenia musiałem tak jak by "łapac rownowage"(nie wiem jak to inaczej ujac : D).W ostatnim czasie zacząłem mieć nowe problemy... (np. siedze przy komputerze, nagle robi mi sie ciemno w oczach, serce zaczyna walic, zawsze wtedy albo kladlem sie na lozko, albo przyklekalem. Trwalo to moze z 2 miesiace i ustało. Ale nie dlugo byl spokoj, teraz czuje ucisk mniej wiecej na srodku klatki piersiowej, kłócie serca, czasem suchosc w ustach, bole glowy. Po przeczytaniu waszych postow troszke sie uspokoilem bo teraz wydaje mi sie ze to nerwica, (wczesniej myslalem ze na zawal padne). U lekarza nie bylem, bada zadnych nie robilem, bo jak ktos juz pisal, nie potrafie sie zmusic.
No nic, troszke przynudzam, wiec juz skoncze ;]
Witam wszystkich jeszcze raz.

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 09:14
Witaj wśród nas :)
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez Agataxxs 28 wrz 2007, 11:31
witamy :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 28 wrz 2007, 11:38
Hello mntlik :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Pstryk 28 wrz 2007, 17:19
Cześć mntlik. Miło Cię poznać.

mntlik napisał(a):Po przeczytaniu waszych postow troszke sie uspokoilem bo teraz wydaje mi sie ze to nerwica

Zachowaj spokój i przełam się jednak - pójdź do lekarza. To, co się z Tobą dzieje potraktuj poważnie - samo nie minie. Pomoc Ci się należy :D Jesteś młody, całe życie przed Tobą, pomóż sobie a te wszystkie objawy miną i będziesz mógł żyć pełnią szczęścia. Czy nie warto? :D
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

przez Gosiulka 28 wrz 2007, 21:40
Witaj mntlik :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez mntlik 06 paź 2007, 22:40
Witam ponownie, postanowiłem nie zakładać nowe topicu aby zachować ciągłość wątku, mam nadzieje ze nie jest to zbyt duza zbrodnia : )

No więc...
o moich problemach mogliście przeczytać w 1 poście, choroba "dopadła" mnie juz kilka lat temu, męczyłem się, męczyłem i znalazłem to forum : D (bez wazeliny).Wkońcu postanowiłem opisać swoje problemy, dość zwięzle bo za dużo pisania by było. Po kilkudniowym czytaniu tego forum zacząlem sie zastanawiać sie nad soba i tym co sie ze mną dzieje, minęło kilka dni i wkońcu uświadomilem sobie fakt iż wszystkie problem zwiżzane z nerwica znikneły : D Nie wiem jak to możliwe i czy w ogóle to możliwe, ale tak sie wlaśnie stało. Nagle rozmowa z ludzmi przychodziła mi o wiele łatwiej, bole "serca", duszoność, zawroty, uczucie leku znikneły.
Dla przykładu mogę opisać sytuacje która sie dzisiaj wydarzyła...
no wiec, spieszyłem na pierwsze wykłady w nowej szkole i zatrzymała mnie policja, po usłyszeniu werdyktu (500 zł i 14 pkt karnych), nie czułem nic oprócz smutku, jeszcze kilka dni temu zaczął bym sie trząść, pocić i nie mógł bym z siebie słowa wykrztusić, po krótkiej rozmowie z policjantami odjechałem bez mandatu... (nie chciał bym sie tutaj wozić jak to ja potrafię rozmawiać z policjantami, bo nie potrafię : ) kilka miesiącu temu kiedy jeszcze bylem chory i zatrzymała mnie policja, a chodziło o 200 zł, nie potrafiłem powiedzieć nic oprócz tak, nie, dowidzenia).

Reasumując... pewnie niektórzy z Was mi nie uwierzą, inni pomyślą ze wcale nie bylem chory, jednak nie wydaja mi sie realne kilkuletnie urojenia : ).

Przepraszam za ewentualne blędy w tekście, ale pisze dość szybko i chaotycznie bo jutro znowu rano trzeba wstać.
Pozdrawiam i będę wdzięczny za ewentualne odpowiedzi, podpowiedzi, pytania.

przez Pstryk 07 paź 2007, 13:04
mntlik mam nadzieję, że to nie hibernacja choroby. Życzę Ci tego. Jednak dobrze byłoby wiedzieć, co spowodowało zanik objawów - tak dla własnego bezpieczeństwa, gdyby tfu tfu wróciły :D Wówczas będzie Ci łatwiej się z nimi uporać.
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

przez smutna48 07 paź 2007, 13:18
mntlik i ja również witam :smile:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez mntlik 07 paź 2007, 14:04
Własnie nie mam pojecia co moglo byc powodem, jedyne co mi na mysl przychodzi to to forum i zrozumienie choroby, nic szczegolnego sie nie wydarzylo. Gdyby jednak choroba wrocila, to teraz bedzie mi latwiej, bo przypomnialem sobie jak wyglada "normalnosc". : D

przez Jovita 07 paź 2007, 16:17
witaj witaj.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Pstryk 08 paź 2007, 20:05
mntlik więc zajrzyj do Nas czasami :P Fajnie będzie poczytać coś optymistycznego :P A przede wszystkim nie zapomnij, że jeśli będziesz potrzebował wsparcia jesteśmy tutaj :D
Pstryk

przez mntlik 09 paź 2007, 01:45
bethi napisał(a):mntlik więc zajrzyj do Nas czasami :P Fajnie będzie poczytać coś optymistycznego :P A przede wszystkim nie zapomnij, że jeśli będziesz potrzebował wsparcia jesteśmy tutaj :D

dzieki, doceniam to : ), zagladam tu kilka razy dziennie, postaram sie czasem napisac cos optymistycznego : D

przez Pstryk 09 paź 2007, 21:26
mntlik fajnie, przyda się punkt widzenia osoby, która sie wyleczyła ;)
Pstryk

Sortuj wg