Witam wszystkich!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich!

przez nicola21 21 wrz 2007, 13:15
Weszłam na to forum,ponieważ chciałam porozmawiać z osobami,które sa w stanie mnie zrozumieć.W moim otoczeniu nie znajdę za wiele osób,które mają problemy tego typu co ja,więc zajrzałam tutaj :smile: Cierpie na hipochondrie juz od paru ładnych lat.Nigdy sie nie leczyłam,nie byłam u psychiatry,zawsze starałam się jakoś to zwalczyć sama,ale to zawsze powraca :cry: Obecnie jestem zagranica,wiec tutaj jest to szczegolnie nasilone,dlatego,ze szpital mam kawalek od miejsca zamieszkania i głupie myśli przychodzą mi do głowy.Pozatym,mam nerwice natręctw,boja sie panicznie o moich bliskich i jeszcze pare rzeczy by sie znalazło!!.Ale staram sie myśleć pozytywnie,żebym nie zwariowała.Pozdrawiam serdecznie

przez Gosiulka 21 wrz 2007, 13:28
Witaj na forum Nicolo :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez maiev 21 wrz 2007, 13:50
Witaj nicola21! :smile:
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goplaneczka 21 wrz 2007, 13:56
nicola21-pozytywne myślenie to jest to!
Witaj wśród nas!
:mrgreen:
Goplaneczka

witam

przez Anielka1313 21 wrz 2007, 16:14
Witam jestem Anielka1313 .Z nerwica bujam sie od 21 lat .weszlam na forum ponieważ czasami mam ochote pogadac z ludżmi,ktorzy maja takie same problemy.Od dłuższego czasu /około pół roku/ mialam spokój.ale dzisiaj w nocy znowu atak nerwicowy i lek ,ze umieram.Niby wszyscy z rodziny rozumieja,ale jakos dziwnie na mnie patrzą,że tyle lat sie leczę i jeszcze ciagle zdarzaja mi się takie przpadłości.Ale cóz,tak to jest.Niby sie przyzwyczailam, a jednak kiedy nadchodzi nie daje rady.Umiem z tym zyć ,umiem sobie radzic ,ale te pierwszy moment jest straszny.Zawsze mi sie wydaje,ze leci mi zawał.Pozdrawiam wszystkich i mysle,ze czasami bede tu zaglądala. :D
Idż prosto i uśmiechaj się

przez Pstryk 21 wrz 2007, 18:39
Witaj Nicola21. Miło Cię poznać.
Na dobry początek, dobrze byłoby, gdybyś jednak zdecydowała się na lekarza specjalistę. Fachowa pomoc w postaci psychoterapii, farmakologii na pewno Cię wzmocni w walce. Tak czy siak, na Mnie możesz zawsze liczyć ;) Pozdrawiam cieplutko

Cześć Anielka1313. Weteranka z Ciebie, więc na pewno nie muszę tłumaczyć konieczność fachowej pomocy. Korzystałaś już?
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

przez nicola21 21 wrz 2007, 21:13
Dziekuję Wam,za miłe przywitanie!! :D Myślę,że wzajemne wsparcie osob borykających się z podobnymi problemami jest najważniejsze!!.Na fachową pomoc,muszę poczekać,ponieważ jestem zagranicą i w tym momencie,muszę sobie poradzić sama.Pozdrawiam
Co ma byc to bedzie, a jak bedzie to trzeba sie z tym zmierzyc... :)

Sortuj wg