Jestem nowa ale zaglądam tu cały czas

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem nowa ale zaglądam tu cały czas

przez Gosiulka 16 wrz 2007, 12:56
Witam jestem nowa.Walczę z nerwicą lękową od trzech i pół roku,ale do lekarza postanowiłam iść dopiero w marcu tego roku.Nie było tak strasznie jak się tego spodziewałam.Poradził mi co mam robić i przepisał mi Spamilan,który zażywam do dnia dzisiejszego.Jest mi po nim lepiej ale to nie jest jeszcze to na co tak długo z utęsknieniem czekam.Nadal nie wychodzę za daleko,nie jeżdże komunikacją ,ale i tak jest lepiej bo przed leczeniem to nawet z domu nie wychodziłam.Mam nadzieję że niedługo będę miałą tę utęsknioną normalność,tak bardzo tego pragnę chociażby dla moich dzieci, bo mam dość tego że nigdzie nie wyjeżdżam z nimi.POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW! :!: :P
Przyjaciel forum

przez nike2013 16 wrz 2007, 23:25
Cześć Gosiulka Pozdrawiam serdecznie :D
Jedni powinni w nagrodę żyć po raz drugi, inni za karę.

przez gusia 17 wrz 2007, 09:38
Hello ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiulka 17 wrz 2007, 15:47
Dziękuję Wam gorąco za przywitanie. :P Było mi to potrzebne.Teraz wiem że nie jestem sama z tym <cholerstwem>. :roll:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 17 wrz 2007, 20:52
Cześć Gosiulka. Miło Cię poznać.

Gosiulka napisał(a):Mam nadzieję że niedługo będę miałą tę utęsknioną normalność,tak bardzo tego pragnę chociażby dla moich dzieci, bo mam dość tego że nigdzie nie wyjeżdżam z nimi

To forum jest świetnym miejscem aby odbudować wiarę i siłę, gdy ich brak. Życzę Ci, abyś osiągnęła swój cel jak najszybciej.
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

przez Gosiulka 18 wrz 2007, 21:05
Dzisiaj postanowiłam wyjść z domu dalej niż kiedykolwiek :lol: .Zmobilizowało mnie to,że synek potrzebował trochę kasztanów do szkoły,więc postanowiłam,że pójdę z nim jak za dawnych czasów :P .Wzięłam mp3-kę na uszy(od pewnego czasu gdy chcę gdzieś wyjśc to ją biorę i głupie myśli nie wchodzą mi do głowy i jest o wiele lepiej) i wyruszyliśmy na zbiór kasztanów :lol: .Było świetnie i nawet nie miałam takich lęków jak kiedys gdy próbowałam pokonać tę odległość.Jestem z siebie dumna że poszłam wreszcie z moim dzieckiem na spacer i przy okazji powiększyłam swój teren wyjść :mrgreen: .Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystko.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 18 wrz 2007, 21:25
Ciesze się z Tobą! Kroczek po kroczku, dzień po dniu, nawet się nie spostrzeżesz, gdy dojdziesz tam, gdzie sięgają Twoje marzenia :D
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

przez Gosiulka 18 wrz 2007, 21:55
Dziękuję Wam serdecznie :P .Jutro też będę próbowała wychodzić może dalej i dalej :lol: .Mam nadzieję że będzie dobrze.Pozdrawiam i dziękuję za słowa otuchy z Wami dam radę.
Przyjaciel forum

Sortuj wg