JA

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

JA

przez ika 05 wrz 2007, 09:21
:( Witam wszystkich....powiedzmy ponownie.Wróciłam!!!Może niektórych to zdziwi,zaboli?Ale ja mam dośc...choroba wróciła!!Może dni?Może pogoda?Może stresy?Ale ja chyba nigdy sie od tego nie uwolnię...byłam tu kiedyś pod inną nazwą-potem zaczęłam żyć.Zapomniałam o forum,o chorobie,nawet zapomniałam hasła ,ale ta ....nie zapomniała o mnie!!!!!Zaczął się rok szkolny dla mojego synka,troszkę nerwów stresy a to cholerstwo już wróciło.Nie wiem jak wy wszyscy ale ja juz mam dość!!!!!Gożej już nawet nie wierzę w psychiatrów,którzy ci pomogą zwłaszcza jak za wizytę zapłacisz 100 zł,psychoterapeuta też -najlepiej 4 razy w miesiącu po 50 zł każda wizyta!!!!!! Ja nie pracuję ponieważ nie jestem w stanie.....Nie pytajcie czy mnie stac na leczenie....W moim mieście nie ma państwowych psychiatrów...musiałabym dojeżdżać parę kilometrów-ale co to jest na kogoś z nerwicą(ha ha ha )Może z męzem za rączkę???Jezu....czasem myslę,że jestem DNO!!! Nigdy się z tym nie pożegnam-to czeka tylko na okazję,żeby wrócić ZAWSZE!!!!!
ika

przez Goplaneczka 05 wrz 2007, 09:37
Ika-co to za myśli? Oczywiście, że nie jesteś dnem! Po prostu nerwica czekała, na sprzyjające warunki, jak grypa na osłabienie organizmu. Ale to przecież nie Twoja wina-czy gdybyś była przeziębiona, też byś to sobie wyrzucała? Witaj ponownie na forum, przytul się do nas. Dasz radę-przecież już raz ją wygnałaś :mrgreen:
Goplaneczka

przez Artur 06 wrz 2007, 20:17
Nie poddawaj sie wiem że dobrze jest odpisywac i radzic innym . Ja sam borykam sie z tym cholerstwem ponad 10 lat i mam wzloty , upadki . Męczy mnie to !!
Ale co mam zrobic ? Nie wiem czy jest jakis złoty środek ? Ja go nie znam ale wiem że trzeba walczyć a może z czasem bedziemy mogli nad tym całkowicie zapanować
Pozdrawiam i zycze by było więcej tych LEPSZYCH DNI :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ika 07 wrz 2007, 08:15
Goplaneczka-masz rację Tu faktycznie da sie ..przytulić''-tu jest cieplutko!!Może to cholerstwo wróciło?Bo jak wyłaziłam z nerwicy-przestałam tu zagladać?A na forum jest troszkę jak na psychoterapii :D Wkażdym razie jest mi cholernie miło,że nie jestem sama.Ze wszyscy cierpicie bardziej lub mniej! Że tak samo jak ja czujecie się wyobcowani,,z innej planety''.Pozdrawiam Cię dżejem- :D :D cieszę się,że,,chorujesz''-tak NIEDALEKO ;)
ika

Sortuj wg