Witam! Jestem nowy. Pomocy!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam! Jestem nowy. Pomocy!

przez zły pech 04 wrz 2007, 15:07
witam wszystkim jestem nowy na tym forum chciałbym,żebyscie mnie potraktowali nie jak psychola tylko jak chorego psychicznieo najdaprawdopodobniej mam nerwice natręctw od 8 lat zarejestrowałem się u psychiatry bedzie tom moja 1 wizyta,chce sie wyleczyc lecz do piero za 22 dni bede miał to wizyte a juz nie moge wytrzymać juz trzymam te mysli natretne 6 dni nie daje se rady.pomocy!!!!!!!!,pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy ma zrezygnowac i dac narazie spokój ?pomocy wszystko co stsowne to możecie doradzic co zrobić.pomocy!!!!!!!!!!!!!!
2

przez Jaśkowa 04 wrz 2007, 15:22
Witaj na forum :D
po pierwsze nikt nie potraktuje Cię tu jak psychola wszyscy jesteśmy tu chorzy bądź byliśmy chorzy więc wiemy co czujesz :D
a po drugie bardzo dobrze, że zapisałeś się do lekarza zrobiłeś odpowiedni krok w stronę " wolności" :D
po trzecie wskakuj na podforum o nerwicach natręctw znajdziesz tam coś dla siebie a jak nie pytaj i pisz chętnie wszyscy pomożemy :) jak tylko będziemy potrafili ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez gusia 04 wrz 2007, 21:26
Cześć ;)

Mam nadzieję że będziemy mogli Ci pomóc,pewnie nie tak jak psychoterapia ale na pewno swój wkład forum będzie miało.Będzie dobrze...

Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg