Nerwowa,depresyjna i samotna hehehe -wita------

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Goplaneczka 04 wrz 2007, 11:35
Hej!
Jak to po co?
Bo masz jeszcze dużo do zrobienia, Kochana. Nawet nie wiesz, co Cię jeszcze czeka, ile dni przed Tobą-i to wcale nei beznadziejnych.

nervika napisał(a):32 lata i siwiejace skronie w zbyt szybkim tempie.
Beznadziejna walka z kilogramami .

Ale to tylko sprawy zewnętrzne ;)
Goplaneczka

przez Dino 04 wrz 2007, 23:22
witaj ja tez jestem depresyjno nerwicowy i też jestem po trzydziestce :D a dobrze będzie na pewno ja to wiem ;)
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez Dino 04 wrz 2007, 23:44
bo pięć lat żyłem bez leków,teraz mam nawrót ale wiem że będzie z znowu dobrze :D
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morsik2007 05 wrz 2007, 09:32
Hej!
Witaj!
Musi byc dobrze, tak po prostu.. Sama jestem w strasznym dole i tak sobie powtarzam. Wiec mowie i Tobie

przez Artur 06 wrz 2007, 20:40
Witam na Forum

Wogóle skasuj całkowicie swoje podejscie do siebie
Tak nie wolno !
Ja tez jestem po 30 ce i co ponad 10 lat na prochach i co mam robic ??
Trzeba iść do przodu broń borze stac w miejscu właśnie taka postawa nas dołuje i niszczy
Mam nadzieje że dzięki wszystkim ludziom z forum zmienisz podejście do siebie i całego życia
tego Ci życze :)

Re: witam depresowiczów i nerwicowców

przez pamelka 30 paź 2009, 16:40
ilu was tam jest po 30 pewnie bardzo duzo ta choroba najczesciej dopada ludzi własnie po 30 ja tez mam 31 szkoda ze nie robia zlotów dla depresowiczów itp. bardzo chetnie bym sie na taki przejechała zeby pogadac moze wtedy szybciej wyszli bysmy z tej okropnej choroby chorzy ludzie potrzebuja bardziej wsparcia drugiej chorej osoby wtedy jedna druga lepiej zrozumie dlatego taki zlot byłby dobrym rozwiazaniem tak mysle?tak na codzien nikt nas nie rozumie przez co przechodzimy robimy dobra mine do złej gry ale trzeba myslec pozytywnie teraz bedzie tylko lepiej buziolki dla wszystkich forumowiczów;))

Re: Nerwowa,depresyjna i samotna hehehe -wita------

przez Gigaherc 03 lis 2009, 17:04
ja mam 18 i czuje sie coraz gorzej , zamykam sie w sobie coraz badziej , jak wyjde z pokoju to swieto narodowe , coraz ,mniej rozmawiam z ludzmi, stracilem zaintersowania, niewiem co robic

przez pamelka 04 lis 2009, 09:50
witaj gigaherc nie możesz pozwolic chorobie aby tobą kierowała są leki idz do psychiatry ja biore efectin er75 i dzisiaj wzięłam 19 tabletke i już widze duża poprawe troche cierpliwośći ja wiem że to jest bardzo trudne musisz wybrac sie do lekarza a może już bierzesz jakies leki napisz cos wiecej mnie w grudniu jeszcze czeka psycholog i juz sie nie moge doczekac kiedy tam pójde uwierz mi chodzenie do tych lekarzy poprawia mi nastrój oni są naprawde świetni w tym co robią potrafią zrozumieć chorego nie możemy sie poddawać to nic nie da jestesmy młodzi musimy żyć odwiedzam to forum codziennie to też mi dodaje sił bo dzieki tym ludzią wiem że nie jestem sama pozdrawiam cieplutko:)

przez Gigaherc 04 lis 2009, 20:13
czasem biore persen , wczoraj myslalem ze zwariuje ,wzialem ten lek , pomogl uspokoilem sie moglem chociaz normalnie funkcjonowac , mam spychologa w szkole , znajoma mnie namawia zebym poszedl do niego , waham sie z tym

[Dodane po edycji:]

mialem 25 punktow w skali becka , jak sobie rozwiazalem test , ale jak mowie komus ze mam depresje to , nikogo to nieobchodzi poza moze paroma osobami , a to rozbraja mnie najbardziej ,obojetnosc ludzi

przez pamelka 05 lis 2009, 11:32
witaj gigaherc jak najszybciej idz do psychologa i do psychiatry da ci pożądne leki i zobaczysz bedzie lepiej ja z dnia na dzien widze duża poprawe u siebie nie masz sie czego obawiac ten czy inny lekarz co za różnica jak ma pomóc to ide i juz naprawde warto sie udac do psychologa a on cie juz dalej sam pokieruje nie masz sie nad czym zastanawiac ten kto nie doswiadczył nigdy tej choroby nie zrozumie nigdy osoby chorej tak wiec nie przejmuj sie ze inni ci nie wierza badz z tymi co ci chcą pomóc i głowa do góry zrób ten pierwszy krok a zobaczysz ze warto trzymam kciuki wierze ze dasz rade pozdrawiam cieplutko:)

Sortuj wg