Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Tornado 28 sie 2007, 19:44
Nie jestem rozczarowana, ponieważ niczego tak naprawdę nie oczekiwałam - chciałam tylko podzielić się z kimkolwiek tym, co mnie od kilku dni męczyło. I nie uciekam, tylko biorę się za siebie. Mam tyle ważniejszych spraw od rozczulania się nad samą sobą i swoimi (drobnymi prawdę mówiąc) problemami.
(Choć te drobne problemy czasami mnie zaczynają przerastać, ale niewiele mi trzeba, aby spowrotem wziąść się w garść).
Już w liceum nauczyłam sobie radzić z myślami, których być tak naprawdę nie powinno - a że mam czasami dni, w których gubię czasami sens - to już inna sprawa. Zawsze jednak wyjście z takiego zagubienia wiele mnie uczy i umacnia.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Twilight 29 sie 2007, 00:37
To Twoja decyzja, szanujemy ją, niezależnie, czy się z nią zgadzamy czy nie - każdy sam musi być gotowy do tego, co chce zrobić ze sobą.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez IceMan 02 wrz 2007, 21:10
Od: Tornado
Do: Piotrek
Wysłany: Dzisiaj o godz. 7:54 pm
Temat: Witaj!
Wydaje mi się, że mój post w dziale Witaj można zamknąć...

Na prośbę autorki zamykam temat
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg