Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez ewangelina.petri 24 sie 2007, 00:16
Od tygodnia nie śpię,bo zbliża się rok szkolny, aja nie mam za co kupić podręczniki dla córki.Nie pomagają leki.Pomóżcie wybrnąć mi z tej sytuacji.Zadzwońcie do mnie lub napiszcie.Nie mam nikogo z kim mogłabym podzielić się swoimi problemami i poradzić
TEL.085-7-325-711

u nas w parafii

przez ewangelina.petri 24 sie 2007, 00:32
nic takiego nie ma,ale dziękuję CI,że się odezwałes

przez Twilight 24 sie 2007, 01:00
nic takiego nie ma,ale dziękuję CI,że się odezwałes

Nie ma, czy nie sprawdzałaś?

Może bylibyśmy w stanie wymyślić nieco więcej rozwiązań, gdybyś napisała trochę więcej, ot chociażby mniej więcej rejon, w którym żyjesz, (można by poszukać w sieci stron wspomnianych organizacji znajdujących sie najbliżej) oraz co nieco o swojej sytuacji, jak sie w niej znalazłaś itp? Oczywiście, jeżeli chcesz - nie naciskam.

Wiem, że również w szkołach, już po rozpoczęciu roku szkolnego zajmują się taką pomocą... Bez dokładniejszych informacji niewiele przychodzi mi do głowy.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonim 24 sie 2007, 02:06
Jest możliwość w szkole uzyskania stypendium na podręczniki szkolne. Ja akurat się nie załapałem, bo miałem o 15 złotych za wysoki dochód na głowę...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Mona75 24 sie 2007, 09:45
Możesz podejść też do Ośrodka Pomocy Społecznej. Mają specjalny fundusz dla osób w ciężkiej sytuacji. Ale z tego co się orientuję pieniądze dostaniesz dopiero pod koniec września

przez Pstryk 24 sie 2007, 21:36
Cześć ewangelina.petri. Witaj na forum.
Myślę, że jak napiszesz czego konkretnie potrzebujesz (podręczniki) być może ktoś znalazłby u siebie niepotrzebne. Możliwości jest wiele :P
Pozdrawiam
Pstryk

pomoc w kupnie podręczników

przez ewangelina.petri 24 sie 2007, 21:44
dziękuję za wszystkie rady,ale nie jestem w stanie z nich skorzystać,a dlatego ,że sytuacja materialna moja i dziecka jest coraz gorsza moja renta 500 zł.nie wystarcza nawet na życie.POTRZEBUJę pracy przez internet lub telefon,gdyż mam też kłopoty z poruszaniem się.Jeśli ktoś wie o takiej konkretnej pracy, to proszę o kontakt na emela, bądż telefon.ale że tak szybko nie zarobię podaję nr. konta KREDYT BANK SA 38 1500 1344 1013 4017 8355 0000.POZDRAWIAM

przez Pstryk 24 sie 2007, 21:57
ewangelina.petri napisał(a):tak szybko nie zarobię podaję nr. konta

Hm...
Pstryk

przez Mona75 24 sie 2007, 22:54
Nie jesteś w stanie pójść do opieki? Lub do szkolnego sekretariatu? Przesadzasz

przez Pstryk 24 sie 2007, 23:16
Mona75 napisał(a):Przesadzasz

Raczej: "przeginasz"
Pstryk

przez Jaśkowa 24 sie 2007, 23:19
:?: :? a czemu nie zgłosisz się o pomoc do pomocy społecznej w swoim miejscu zamieszkania, nie bardzo rozumiem Twojego posta a szczególnie jego końcówkę :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Twilight 25 sie 2007, 08:11
W poprzednich postach podano sporo instytucji, do których możesz sie zwrócić - wiele z nich jest w stanie wysłać pracownika, jeżeli jesteś niepełnosprawna. Nie zrozum mnie źle, ale myślę, że byłoby o wiele lepiej, gdybyś postarała się chociaż z tych rad skorzystać, miast kwitować je zdaniem ''nie mogę'' i podaniem numeru konta. Może to zabrzmi brutalnie, ale skoro możesz wybrać pieniądze z banku, to możesz i poprosić o pomoc gdzie trzeba... Jeżeli zrobiłby to ktoś za Ciebie, to ta sama osoba może poprosić o pomoc dla Ciebie w wyżej wymienionych instytucjach, nawet jeśli jest niepełnoletnia.

Mam bardzo wiele zrozumienia dla trudnych sytuacji, ale dla ''daj'' bez wykorzystania wszystkich możliwości już nieco mniej...

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Sortuj wg