So! Listen to the radio!!!, czyli coś dla "Trójkomanów&

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Twilight 24 sie 2007, 03:53
Minimax dłuższy o godzinę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ten czwartkowy, zaczynający się teraz o 23 w czwartek, a kończący o 02:00.

Pozdrawiam

Ps.

A 29 dzień z Republika! Nagrywanie już rozgrzane...
PersonaNonGrata

przez Twilight 25 sie 2007, 09:54
A co masz Dżejem do Barona? IMO, jest świetny, a i Listę prowadzi bardzo godnie. Niedźwiedź mi podpadł i wiadomo, legenda jest, brakuje go, ale trochę ze względu na to podpadnięcie, a bardziej na osobowości, jakie pozostały, nie brakuje mi go tak bardzo, jak sądziłem, że będzie.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

też lubię Niedźwiedzia i p. Barona as well!!!!!!!!!!

przez przędka 25 sie 2007, 11:08
różnica polega na tym, że Niedźwiedź jest unikatem, wodzirejem Trójki, a Baron młodszy i dopiero wchodzi w świat muzycznych zainteresowań, sądzę, że będzie jego następcą, idzie mu nieźle, a słuchacze bardzo go lubią; można tam też dzwonić i rozmawiać; polecam ;
fajny też jest program ZA A NAWET PRZECIW z Kubą Strzyczkowskim, lubię zagadkową niedzielę dla dzieci i Marcina Kydryńskiego ze swoją SIESTą- to już dla smakoszy muzyki;
A jeszcze dodam,że w księkarni widziałam Pozycję Niedźwiedzia, tAAAAAAAka wielka KSięga o muzyce, nie zwróciłam uwagi na tytuł, ale wygląda godnie i ten Jego promienisty uśmiech na okładce;
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

do Twilighta, REPUBLIKA to unikat!!!

przez przędka 25 sie 2007, 22:27
czy to jeszcze będzie w tym m-cu, w zeszłym roku słuchałam topu wszechczasów z całą REPUBLIKą- nie mam płyty , ale żałuję, a dla Niedźwiedzia mam szacunek z racji Jego pasji i to wielkiej;a poza tym jest przystojny, chcoć ma trochę latek!!!

przez Twilight 26 sie 2007, 04:42
Niedźwiedź jest symbolem Trójki, ale dla mnie prawdziwym jej symbolem, takim naj-naj-naj, jest Piotr Kaczkowski - mniej wylansowany, ale dla mnie najbardziej Trójkowa postać. Kiedyś był dla mnie Niedźwiedź, ale z czasem zrozumiałem, że to Kaczkowski.

Baron młody i wchodzący w świat muzyki nie jest, jedna z Trójkowych ikon i IMO, co jak co, ale indywidualności mu odebrać nie można. Uwielbiam jego audycje muzyczne, które raz na jakiś czas pojawiają sie na szczególne okazje, chociaż świetnie prowadzi też 9-12 (kiedyś poranki) - jednak kiedy nadchodzi spotkanie stricte muzyczne, jestem w siódmym niebie.

A w ogóle, Aleksandra Kaczkowska - no ja po prostu ubóstwiam te sobotnie "Popołudniowe Rozmowy z Dźwiękiem" 16-19. Ma klasę.

Pozdrawiam

Ps.

A dzień z Republiką, przypominam, 29, w 50 rocznice urodzin Grzegorza Ciechowskiego, zakończone obchody wieczornym specjalnym wydanie klubu Trójki, (21:00) po czym koncerty, koncerty, koncerty, młode i niemłode zespoły będą grały utwory Republiki, oraz Grzegorza Ciechowskiego, Obywatela GC, Grzegorza z Ciechowa... Można by długo wymieniać.
PersonaNonGrata

nie śmiem Cię prosić, ale mam propozycję , pewną...

przez przędka 26 sie 2007, 10:37
Czy byłbyś tak łaskaw (jak będziesz nagrywał na płytę CD ) przegrać mi ten cały CONCERTO REPUBLIKI , byłabym wdzięczna , a potem przesłać mi pocztą, pokryję koszty; może odwdzięczę Ci się czymś np z anglika???
Albo ładną serwetka szydełkową w dowód FRIENDSHIP???ewentualnie jestem w posiadaniu muzyki klasycznej i mogę spróbować przegrać;

HAVE A NICE DAY

ALEś Ty Dżejem uparta jak koza !!!

przez przędka 26 sie 2007, 16:13
Twoje argumenta przemawiają przeciw Markomanii, a jednak gro słuchaczy i to nie tylko owych ze Złotego Wieku podziwiają Niedźwiedzia i lubią jego subtelny głos;

przez Goplaneczka 26 sie 2007, 19:25
Heh, niby topic jest o Trójce... Ja prawdę mówiąc już z niej wyrosłam-razi mnie coraz większa komercyjność, schlebianie coraz niższym gustom. Włączam jedynie na "Powtórkę z rozrywki".
Ogólnie, zauważam w polskich mediach jakąś niepokojącą tendencję. Radio Bis, będące kiedyś ostoją alternatywy po Radiostacji, obecnie gra przeboje Rihanny i Iglesiasa, a dyskusje są toczone w duchu:"Obecność Chrystusa w życiu młodych ludzi"... Muzyczna zgroza w biały dzień... Pranie mózgu za publiczne pieniądze...
Ehhh...
Goplaneczka

przez depresyjny86 26 sie 2007, 20:34
Chociaż do tej pory krew mi się burzy , gdy te sk...wiele "z góry" odebrały Programowi II częstowtliwości. Teraz, by posłuchać sobie "Dwójki" muszę niezły taniec z anteną wykonać

Ja już nie odbieram dwójki dzięki słynnej akcji przełączania częstotliwości...pamiętam jak inżynier który kierował całą akcją mówił słuchaczom Programu 2,że będzie lepiej jak dwójka będzie miała gorszy zasięg...bo mają uruchomioną transmisje cyfrową na satelicie.... tylko nie pomyśleli o tym,że mało kogo stać na co miesięczne płacenie abonamentu za dostep do Cyfry,Cyfrowego Polsatu...
:)

przez depresyjny86 30 sie 2007, 02:36
A na Trójce był dzisiaj dzień z Republiką ;)
:)

przez Twilight 30 sie 2007, 03:59
Nagrałem! Nagrałem! Nagrałem, mam wszystko od 21 oraz trochę wcześniej :D :D :D

Pięknie im wyszły te 3h.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez korres1 30 sie 2007, 21:48
Słuchałam, słuchałam!
I jak zwykle, poszerzyłam swą wiedzę. O co się pokłócili, że się rozstali? O kasę. Smutne.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:49 pm ]
PS. jestem fanką Grzesia. Najbardzioej lubię "Astronoma obcego
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez korres1 30 sie 2007, 22:32
Nie prorocze, tylko post factum raczej. Ona powstała jak się już pogodzili (i pokasili:))
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez Twilight 31 sie 2007, 03:43
A ja chyba najbardziej jednak późną "Supernovę", chociaż taka "Bała Flaga''... Ciężko wybrać. Ale Ciechowski jak wino, im starszy, tym lepszy. Szkoda, że... wyjechał na ten przedłużając sie urlop ;) Jeszcze się z Nim spotkamy.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Sortuj wg