"Zęby mądrości"

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Moniczka 18 sie 2007, 08:34
Wyglada na to,ze od rana mi nie krwawi i opuchlizny nie ma,tylko lekki bol w jamie ustnej.A swoja droga co lekarz to lekarz.Do tego co ja bylam zapisuja sie ludzie nawet z Wa-wy,wiec warto bylo wydac tez 150 PLN.Jak wspomne moja siostre,ze dwa tygodnie nie mogla jesc ani wytrzymac z bolu po wyrwaniu zeba.To sie zdziwi jak mnie zobaczy.Ale nie zapeszajmy bo nagle cos sie jednak moze zdzrzyc a ja juz taka happy:)
Moniczka

przez korres1 18 sie 2007, 21:13
Kurczę, chyba rośnie mi drugi ząb mądrości na miejscu już wyrwanego :shock:
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez .Tomek 18 sie 2007, 22:48
korres1 napisał(a):Kurczę, chyba rośnie mi drugi ząb mądrości na miejscu już wyrwanego Shocked

Toż to niemożliwe :shock: Ależ musisz być mądra ;)
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 19 sie 2007, 01:11
.Tomek napisał(a):Toż to niemożliwe :shock:

Są na świecie rzeczy, o których się nie śniło fizjologom.
Amy Lee

"Zęby mądrości"

przez nieboszczyk 18 sie 2015, 13:16
mi ostatnio padły dwie ósemki jednocześnie.zaczeło sie od lekkiego bólu który stopniowo przybierał na sile.w końcu spać nie dawał i promieniował do ucha.nie wytrzywałem i kazałem go strepanować i zdewitalizować.chodziłem od dentysty do dentysty.6u dentystów odmówili podjęcia leczenia kanałowego i tylko by rwali.w końcu odszukałem jednego który sie zajmuje trudnymi przypadkami jednak cena za przeleczenie jednego zęba to podad 2000zł z mikroskopem.oprócz tego facet przeprowadza leczenie tylko jednowizytowe ktore trwa 3 godziny więc niema możliwości rozłożenia na raty.musisz mieć przy sobie te 2000zł tu i teraz.szukałem dalej i znalazłem jakiegoś młodego lekarzyne który mówił że zrobi mi to za 1300zł.zęba rozwiercił,wyjoł miazgę i ból ustąpił.dziobał 3 godziny,kloł na czym świat stoi wkońcu skwitował że nieda rady i dał mi skierowanie do chirurga na rwanie.szukam dalej i znalazłem ciapatego z tikiem lewego oka który podjoł sie leczenia do końca.w jego gabinecie sie nie wyrywa zębów.jedną ósemkę mam już do końca przeleczoną kanałowo.druga jest w trakcie leczenia u tego samego ciapaka.ludzie pukają sie w głowy że wyleczyłem zęby mądrości podczas gdy oni dawno ich nie mają.teraz tylko czekać aż porobią cie w nich kolejne dziury aby tym razem bezboleśnie jako że to już martwiaczki borować i plombować ku zdziwieniu kolejnych dentystów iż każe je plombować zamiast ud razu wyjebać.jeszcze większe zdziwienie bedzie kiedy sie dowiedzą że były leczone kanałowo.to że ósemki sie wyrywa to głupi wielopokoleniowy stereotyp taki jak że każdy facet długowłosy to pedał,każdy facet z widłami to posejdon a murzynki w afryce się obrzeza z powodów religijnych.

Sortuj wg