wasze gniazdka

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

wasze gniazdka

przez moczymordka 11 sie 2007, 21:53
:D
tak sobie pomyślałam...być może lubicie dzielić się tym jak wygladają wasze miaszkanka:)
ja mieszkam w wynajmowanej kawalerce. Nieduży pokój, przedpokój,malutka kuchnia i łazienka. Nie mam tam zbyt wielu mebli, ale staram się zagracać trochę różnymi duperelami które mi się podobają. Jakieś obrazki na ścianach skonstruowane przeze mnie, kwiatki które notorycznie usychają ( podlewam! :)) i pomarańczowe zasłony w duże kwiaty :D Ogólnie zauważyłam że kupowanie rzeczy do domu sprawia mi przyjemność :smile:
zapomniałam dodać że mieszkam sama. Wiem niektórym to się wydaje dziwne, ale tak już mam.
Lubię moje mieszkanko, ale ogolnie o wymarzone jeszcze w planach. Może kiedyś się uda...
:D

przez Jovita 11 sie 2007, 21:58
hmm, ja marze zeby wreszcie zamieszkac samiusienka :D mam pokoj wraz z siora, jest pomaranczowy żółte łóżka , i zielone wszedzie dodatki wyglada kolorowo i cytrusowo tak jak lubie niby wesolo ale czesto czuje sie smutno w nim.. poza tym mam piekny obraz namalowany przez mojego faceta ktory wisi na srodku sciany -czarno-bialy-dziwnnie wyglada w kolorowym pokoju ale fajno 8)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez .Tomek 11 sie 2007, 22:05
Hehe :) odjechany pokój masz Jovita. A ja mam pokój z białymi ścianami, bałagan (nie chce mi się sprzątać), biurko na laptopa, pełno dupereli na biurku. Małe łóżko a pod nim masa książek, materiałów do nauki (których nie chce mi się tykać :? ) dwa wiecznie zasłonięte okna (nienawidzę światła) i starą wieże na podłodze. Właśnie słucham sobie muzyki :) Jeden jedyny "obraz" jaki mam to powiększone zdjęcie mojej dziewczyny jak miała 5 lat :) heh, słodka jest :) z taką fajną spineczką w kształcie misia :D
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 11 sie 2007, 22:18
JA LUBIE SPRZATAC to w takim pokoju mialabym co robic :D ale pewnie spoczko jest mozesz pobawic sie w chowanego ze swoja dziewczyna, nie zrozum zle.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez abcd 12 sie 2007, 11:19
Ja lubię żeby moje mieszkanie było ciepłe, przytulne i pełne pamiątek w formie zasuszonych kwiatów,dzbanuszków,puzderek,szkatułek i co tam jeszcze możliwe.Ale mieszkam w dwóch miejscach(jedno w Polsce,drugie za granicą), z których jedno dosyć często zmieniam,ale i tak inni twierdzą,że zostawiam tam swoją "duszę" ;)
Ważne są tylko te dni,których jeszcze nie znamy

przez Goplaneczka 12 sie 2007, 12:48
Mhh... Jak potoczyłam wzrokiem po moim pokoju, to wystrój jest conajmniej dziwaczny... Mam błękitne ściany, na których kiedyś wisiało masę obrazków, ozdóbek i kompozycji (moja ulubiona to kawałek rybackiej sieci z wplątanymi w nią muszlami, gąbką morską i stateczkiem z kory, teraz wisi sama sieć, bo muszle w szale porządku zdjęłam do mycia, a potem odechciało mi się wieszać), w ogóle dawniej wystrój był morski, ale pochowałam wszystko, na półkach stoją tylko ksiązki, reszta jest pusta-główną ozdobą w tej chwili jest pełny papierów kosz na śmieci i opakowania leków. Kanapa jest teraz nie składana, choć przynajmniej ciuchy ostatnio pochowałam.
Też kiedyś miałam pełno drobiazgów, kolekcje krzemieni i muszli... :cry: Teraz leżą pochowane-może kiedyś wyciągnę i zacznę mieszkać normalnie.
Goplaneczka

przez .Tomek 17 sie 2007, 23:25
Rozkręcimy temat i wrzucimy zdjęcia pokoi? :mrgreen: :mrgreen: ja miałem ochotę ale się zastanawiam. Heh, mój bałagan mógłby przyprawić a atak lęku a osoby z NN na punkcie sprzątania mogły by paść z "wrażenia". Ale może wrzucę :D ktoś jeszcze odważny na tyle hm?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez MaRiAnEk 17 sie 2007, 23:33
...
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, 22:14 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez .Tomek 17 sie 2007, 23:58
Ale to źle czy dobrze? :) czy tak tylko mówisz? :) Co do zdjęć mojego pokoju to jak się im przyjrzałem to sam zbladłem heh. Straszny bałagan. No ale są na serwerku więc jak mnie najdzie dobry humor to je wrzucę hehe :D
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg